Problemy s penisom

Problem zaluda

Mam taky problem ,mam 14 rokov ,ak dam dole predkozku a dotknem sa s prstom zaluda tak ma to tak jak mykne ,niejako to zaboli a mykne so mnou ,nevydrzim sa dotykat zaluda no a jak dam predkozku uplne dole tak na lavej strane zaluda fo vyzera jak spojena ta koza so zaludom a boli to
Co mam robit ,prosim ozvyte sa mi co s tym mam robit

Ttt

Dobry den mam 14 rokov a mam taky probrem ze ked si stiahnem predkozku tak zalud je fialovy a ked sa ho dotknem tak to boli a predkozku mam spojenu takou ciarou so zaludom a este mam tam take zlte blbosti na zaludi . Bojim sa to povedat rodicom je to velmi zle?
Da sa stym nieco robyt?
Pomozte mi prosim.

Ttt

Dobry den mam 14 rokov a mam taky probrem ze ked si stiahnem predkozku tak zalud je fialovy a ked sa ho dotknem tak to boli a predkozku mam spojenu takou ciarou so zaludom a este mam tam take zlte blbosti na zaludi . Bojim sa to povedat rodicom je to velmi zle?
Da sa stym nieco robyt?
Pomozte mi prosim.

Cyril120Sk

Dobrý deň. Mám 12 rokov a keď si stiahnem predkožku úplne dole tak na jednom mieste mám akoby odtrhnuté alebo odlepené od žalude. neviem čo s tím robiť. Pomôžete mi? Vopred Ďakujem.

Prosim vas

Dobrý. Mam taky problem ze na predkozke mam taku ciarku ktora je spojena ci zlepena zo zaludom , prosim poradte mi co s tym.