Problemy s penisom

Kol

Dobrí deň,chcel by som radu ked sa dotkňem mojej ženy s penisom okolo vaginy ták skoro sa odbavim ale chcel by som vedieť čo by som mál použiť že aby mi viac vydržal.

S Pozdravom

nikto 123

este 1 vec pls nemal som nikdy "mokre sny" musia to mat seci ? je s niecim problem ked to nemam ? mam sa bat alebo nieco ?
s erekciou inak som nemal este problem...tak nwm .. diki moc dopredu za odpovede

nikto 123

tomas to co pises to su mazove zliazky... kozmeticky problem kt. je dedicny a da sa odstranit iba laserovou operaciou...

nikto 123

naco sem pisete od veci ? nikto neodpisal clovek-ovi na tu cervenu ciaru... inak mam to aj ja to iste co popisuje v kombinacii s mazovimi zliazkami ( tie male biele bodky nechutne) a ktomu este maly :( takze som asi v pici so zivotom... neviete niekto nieco teda na tu cervenu ciaru ???

CR7

Dobrý den mám taký broblém vždy ked si to robím sa vystriekam asi už za 1 min . mam s toho niaky zlý pocit prosím o radu ! :(

pirat26

mam troska opuchnute pri slepaku mi ho operoovali pred 2 rokmi a neda sa mi poriadne stavac a a vajica mam ako stari dedko a ked si ho chcem vyhonit mam ho cerneni co to mozem mat

mate59

no máš fimózu jak sviňa, skús ju nosit stále za žaluďom a mastit a pretahovať, alebo podstúpiť obriezku.

Camel

prosím pomohol by mi niekto?? mam taky problem ze ked nemam stoporeny tak si dokazem pretiahnut kozku, ale ked hej tak si nemozem pretiahnut cez žaluď iba asi ľ cm pomozte PROSíM !!!