Stretko skalnych prispievateľov

tasty

ak by prišli čo i len traja - štyria :) už by bolo fajn, postupne by sa to rozšírilo
(ak mám pravdu napísať, mám s tým skúsenosť, presne takto sa organizujú aj pokecové stretká rôznych klubov na pokeci, každý mesiac je stretko v KE, aj V ba, aj v iných mestách, ľudia chodia, spočiatku nás napr. v ke bolo 8-10 ľudí, teraz chodí 20-30 ľudí,,, a po dlhšom čase organizujeme celoslovenské stretko niekde na chate, ktoré sa organizuje vopred pol roka, a elektronicky sa dá prihlásiť,,, ono všetko sa dá ;-)
v súčasnosti sociálne kontakty chýbajú, ľudia majú depresie,,, ale na týchto stretkách je furt sranda, dobrá atmosféra :)

tasty

no jasné, však ale sa môžme stretnúť aj keď traja z blízkeho okolia :) napríklad KE a okolie,,,,,, a v iných krajoch sa tiež môžu stretnúť, a keď to pôjde, možno sa vypracujeme aj na nejaké veľké stretko celoslovenské :) všetko po malíčku, nedá sa všetko naraz

manekyn

ja tiez neverim ze sa stretnete. Este ked z toho isteho mesta tak hej ale ak sme kazdy z ineho kuta slovenska a niektori aj zo zahranicia prispievaju tak ako chcete dat stretko? Ved uvazujte logicky. Nejde to. Kde date stretko aby to vyhovovalo kazdemu? Kde v KE? v BA? v PO? v TA? Kde?
Nejde to. Kebyze sme z toho isteho aspon kraja ale takto to nejde. Je to nerealizovatelne...