úchylák-pedofil

Príspevok v téme: úchylák-pedofil
nathááááááááááááálca

prosím,poradte mi -mám ísť na políciu?včera sme sa boli s kamoškou kúpať na rybníkoch až do večera a asi okolo 20.00h sme tam ostali samy s takým asi 35-ročným chlapom,najprv sa nám len tak slušne prihováral-také bežné otázočky-od kial sme ,ako sa voláme,kolko máme rokov-máme 13.potom sa ponúkol,že nás vezme autom do mesta,lebo je to dosť dakeko 5km,kamoška súhlasila,ale mne sa to zdalo podozrivé,tak divne sa na nás díval a račej som odmietla a tak sme šli ako domov,ale on stále šiel za nami a kadečo sa vypytoval,ked sme už boli pri ceste,tam vedla mal auto a vtedy zdrapol kamošku za zadok a pýtal sa či jej môže dať pusinku...ona sa zlakla,ale bála sa odporovať a tak ju pobozkal,potom zdrapol aj mňa a tiež ma začal bozkávať a potom otvoril to auto a ťahal nás tam za ruky...podarilo sa mi vyšmyknúť a kamoška ho kopla,vybehli sme na cestu a utekali,našťastie nešiel za nami,lebo dalej bola pumpa a reštaurácia,tak sa nám podarilo utiecť mu,bojím sa že to skúsi aj na iné dievčatká a tie nebudú mať také šťastie...čo myslíte verili by nám policajti a dokázali by ho nájsť?viete,ja nemám ešte s políciou skúsenosti a to by sme museli aj svedčiť na súde?

jajka

natalka, vobec sa neboj, a mysli hlavne na to ze ho treba chytit a zastavit, urcite ti ho tam nebudu ukazovat, najprv ho predsa musia najst a chytit, podla tvojho svedectva. hlavne mysli na co najviac detailov podla ktorych ho mozu najst a na to kolkym detom môze velmi ublizit. a v blizkej dobe nechodievajte same.

nathááááááááááááálca

jaaaj,tak to ste mi strach nahnali,pamätám sa ako vyzeral,dokonca nám vravel,že sa volá milan,ale neviem či hovoril pravdu,povedala som to mame a tiež povedala,že ked príde otec z roboty,tak s ním pôjdeme na políciu,aj tak sa bojím ísť svečiť a pozreť sa mu zasa do tých hrozných očísk brrrrrrrr,ale diki za názory:-) a ozaj,nemáte niekto skúsenosti s udaniami a svedčením,ja som totiž trémistka a v takých situáciách sa často zakokotávam:-(

sisisissi

Samozrejem, neotalaj ani minutku- totiz ak ste mu o sebe nieco povedali, napr. kde byvate moze vas sledovat a tak. no proste nemusi to dopadnut tak stastne. Takze bez este dnes a neodkladaj to, daj vediet ako bolo.Vela stastia

clupka

jednoznacne nahlasit na policii, teraz ste mu usli ale na buduce sa Vam to nemusi podarit davajte si pozor upozornite aj rodicov.

kakaove mliecko

Pamatas si aspon take veci ako typ auta? Farba? Znacku predpokladam nie, tak to sa ani nepytam :-D. Vedela by si dat jeho opis policajtom, atd. Podla tohto. No prv to povedz urcite rodicom, co ti na to povedia oni. Akoze ci sa to "oplati" a ci nie. Ale ak si pamatas hore uvedene veci, tak urcite ano! Myslim ze by ti (mozno) uvereli tak ci tak, lebo taketo veci sa zial deju casto, je to chore, takze mna by si nemusela presviedcat ani minutu.

lucinka22

Urcite to chodte nahlasit na policiu. Teraz ste mali stastie, ale nabuduce to tak nemusi byt. A inak ti dam radu, nabuduce sa vobec nedavaj do reci so starsimi chlapmi, nikomu nevrav ako sa volas kde byvas a podobne. Si este velmi mlada a este nevies odhadnut co sa moze stat. A ak sa 35 rocny chlap zacne bavit s 13 rocnymi dievcatami, urcite nema ciste umysly.