úchylák-pedofil

Príspevok v téme: úchylák-pedofil
nathááááááááááááálca

prosím,poradte mi -mám ísť na políciu?včera sme sa boli s kamoškou kúpať na rybníkoch až do večera a asi okolo 20.00h sme tam ostali samy s takým asi 35-ročným chlapom,najprv sa nám len tak slušne prihováral-také bežné otázočky-od kial sme ,ako sa voláme,kolko máme rokov-máme 13.potom sa ponúkol,že nás vezme autom do mesta,lebo je to dosť dakeko 5km,kamoška súhlasila,ale mne sa to zdalo podozrivé,tak divne sa na nás díval a račej som odmietla a tak sme šli ako domov,ale on stále šiel za nami a kadečo sa vypytoval,ked sme už boli pri ceste,tam vedla mal auto a vtedy zdrapol kamošku za zadok a pýtal sa či jej môže dať pusinku...ona sa zlakla,ale bála sa odporovať a tak ju pobozkal,potom zdrapol aj mňa a tiež ma začal bozkávať a potom otvoril to auto a ťahal nás tam za ruky...podarilo sa mi vyšmyknúť a kamoška ho kopla,vybehli sme na cestu a utekali,našťastie nešiel za nami,lebo dalej bola pumpa a reštaurácia,tak sa nám podarilo utiecť mu,bojím sa že to skúsi aj na iné dievčatká a tie nebudú mať také šťastie...čo myslíte verili by nám policajti a dokázali by ho nájsť?viete,ja nemám ešte s políciou skúsenosti a to by sme museli aj svedčiť na súde?

jajka

ja viem ze tam ten strach urcite je, ale ved podstatne je to nahlasit, aby ho vobec mohli chytit. ja keby som vedela ze niekde tu beha pedofil a obtazuje deti tak by som to urcite isla nahlasit. prave preto ze dieta mam a mam onho strach. a nechcem aby takito ludia behali po slobode. nemozes to jednoducho vzdat dopredu s tym, ze to nevyjde. deti sa nevedia bránit.

slamandra

tak by som asi skusila prispiet do miestnych novin upozornenim ze sa tam pohybuje pedofil v okoli aaby rodiacia davali pozor na svoje deti a aby deti nechodili sami na malo frekventovane miesta..Viem ze mas pravdu jajka-ale je to pravda taka moralna..ked clovek nie je zainteresovany,ze sa ho to netyka..dobre sa vtedy povie co treba urobit,ale je aj pravda subjektivna ked clovek neberie iba co je spravne ale aj co s toho moze vyplynut pre neho..Keby si bola matka a tvoje decko by malo ist svedcit voci uchylovi, pricom by bola velka pravdepodobnost ze ho aj tak pustia, nebala by si sa o svoje dieta?Ze mu moze potom nieco urobit?lebo podla si ak pojdu na policiu splnia moralnu povinnost,ale aj tak nikoho neochrania (kedze je velka pravdepodobnost ze za obtazovanie a par pusiniek do basy nepojde),a iba sebe moze uskodit..

jajka

vies ja si predsa len myslim ze je to dost velky rozdiel. aj policajti maju deti a nechcu aby po vonku behal uchyl. urcite to len tak nenechaju. a treba dat vediet ludom v okoli nech si daju pozor.

jajka

ale ked ho nenahlásia tak bude po slobode behat urcite. takto sa aspon bude vediet ze decka si maju dat pozor. nebudu pustat deti same von...a nebude mat taku sancu niekomu ublizit.

slamandra

Keby im (samozrejme nedajboze)nieco urobil,tak by sa to riesilo, ale kedze im nic neurobil, tak pochybujem..V tom mojom pripade kamoska bola dokonca na osetreni v nemocnici, lebo mala vyklbene zapastie ako ju drzal a tiez este bola na nejakom vysetreni s hlavou,co mala vyse 10 centimetrovu modrinu od "ocnicovej kosti"az po sanku..Sice nebol uchyl, "iba"pripity debil,ale aj takto to nikto neriesil..a hlavne ze nam na policii povedal ze sa to nestalo po prvy raz..ale ze ma konexie na policii a ze je to slovo proti slovo..

slamandra

ja viem ze mas pravdu jajka,ide o to ze podla mna ho na zaklade tohto udania nezavru a tieto dievcata sa budu moct bat ci si na nich niekde nepociha aby im to osladil za to udanie..Mas pravdu, je to chory clovek,len mi to pride taka tazko riesitelna situacia..

jajka

salamandra...a teraz si predstav ze ten uchyl odchyti nejake ine dievca a znasilni ho a zavrazdi. pretoze on to urobi, ak ho nikto nezastavi. treba to ohlasit. to nebol ziadny vytrznik, co sa uvedomi ked vytriezvie. je to chory clovek.

salamandra

Mozno to znie blbo,ale ja by som na policiu urcite nesla..nic take hrozneho sa vam nestalo (teraz hovorim z pohladu policie) a je to slovo proti slovu-vase proti jeho, aj tak ho nezavru za to,mozno tak obciansko-tresne konanie a este sa budes bat chodit po ulici,aby sa ti nepomstil..Mam totiz podobnu skusenost-ked som mala 16 boli sme s kamaratkou v poobednych! hodinach vonku a zacal prsat,schovali sme sa pred jeden panelakovy vchod a z neho zrazu vyletel nejaky chlap a zacal po nas vrieskat uplne nezmysly,ze ci idem kradnut im do panelaku ci co,a potom nas tahat do vchodu,ja som sa mu vytrhla,kamosku odviekol k sebe do bytu a tam ju vyfackal..Ja som vtedy volala policajtov, ti prisli,ani s nim nespisala zapisnicu,nic-lebo bol pod vplyvom alkoholu-ze to nemoze, nas odviazli na policiu,spisali to.Moji rodicia sa vtedy nesuhlasili s trestnym oznamenim,ani kamoskini,bali sa..zostalo to len obciansko-pravnom konani,povedali ze sa to este bude riesit, dostane predvolanie,atd. ..a preslo uz 6 rokov a doteraz sa nikto neozval ani nic neprislo, proste pass.Iba ja som sa bala este niekolko mesiacov chodit tou castou mesta aby som ho nestretla..