úchylák-pedofil

Príspevok v téme: úchylák-pedofil
nathááááááááááááálca

prosím,poradte mi -mám ísť na políciu?včera sme sa boli s kamoškou kúpať na rybníkoch až do večera a asi okolo 20.00h sme tam ostali samy s takým asi 35-ročným chlapom,najprv sa nám len tak slušne prihováral-také bežné otázočky-od kial sme ,ako sa voláme,kolko máme rokov-máme 13.potom sa ponúkol,že nás vezme autom do mesta,lebo je to dosť dakeko 5km,kamoška súhlasila,ale mne sa to zdalo podozrivé,tak divne sa na nás díval a račej som odmietla a tak sme šli ako domov,ale on stále šiel za nami a kadečo sa vypytoval,ked sme už boli pri ceste,tam vedla mal auto a vtedy zdrapol kamošku za zadok a pýtal sa či jej môže dať pusinku...ona sa zlakla,ale bála sa odporovať a tak ju pobozkal,potom zdrapol aj mňa a tiež ma začal bozkávať a potom otvoril to auto a ťahal nás tam za ruky...podarilo sa mi vyšmyknúť a kamoška ho kopla,vybehli sme na cestu a utekali,našťastie nešiel za nami,lebo dalej bola pumpa a reštaurácia,tak sa nám podarilo utiecť mu,bojím sa že to skúsi aj na iné dievčatká a tie nebudú mať také šťastie...čo myslíte verili by nám policajti a dokázali by ho nájsť?viete,ja nemám ešte s políciou skúsenosti a to by sme museli aj svedčiť na súde?

nathááááááááááááálca

boli sme tam včera s rodičmi a spísali sme zápis,či čosi také,vraj výpoved a potom na počítači kreslili jeho ksicht,sranda a celkom sa podobal,potom nás poslali domov,že máme počkať na akési predvolanie,čo príde poštou a oni vyhlásia po ňom pátranie,ale hlavne,že nám verili a neposlali nás hned preč,toho som sa bála a teraz sa bojím,že ho nenájdu a on si nájde nás,už sa s kamoškou bojíme čo i len na chvílu ostať vonku samé...kým ho nenájdu

rockerka794613

svedčiť asi nie, ale okamžite to treba nahlásiť!!!!! lebo jeho obetí môze byť daleko viac!!!!!!! neboj sa, policajti sú zhovievavý a vypočujú ťa a určite vám uveria!!!! a malá rada - nebudťe dlho v noci samy, vždy majte okolo seba najmenej 10 ľudí a pri sebe MOBIL a ked sa vám bude zdať niečo podozrivé tak sa tvárte že telefonujete.......a z nikým cudzím sa nedávajte do reči a ked bude otravný radšej chodťe preč!!!! a určite to treba nahlásiť!!!!!!

axelonka

nathááááááááááááálca, tak ako ste dopadli? ako sa to celé vyriešilo/rieši? boli ste to nahlásiť či nie?

ivakk

Nahlásiť !
Neriešte, či to bol alebo nebol pedofil, to čo popisuje je násilné chovanie !!
Treba ho podchytiť a riešiť /lieky,../

nathááááááááááááálca

baku ja absolútne nevypadám na 16,skôr na 10, ved mám 150cm a ani cici ani rici-taký malý červík a kamoška je síce o pár cm vyššia a je trochu pri sebe,ale tiež nevypadá na viac ako 13,a ked sa nám len slušne prihováral,tak nás ani nenapadlo,že by to mohol byť nejaký úchyl,preto sme sa s ním normálne rozprávali,to až ked zdrapol kamošku som si uvedomila že je nebezpečný a to už bolo neskoro na bezhlavý útek,nikdy by som kamošku nenechala napospas tomu...

baku

klud jajka.. ja netvrdim ze na vine su ony.. su mlade naivne a neskusene.. aj ked im to mozno bolo neprijemne, nevedeli reagovat.. a este raz to ze maju 13 este neznamena ze nevyzeraju na 16-17.... pedofila zaujimaju LEN uplne nevyvinute deti...... netvrdim vsak ze to nebol chuj a netreba mu dat riadnu na papulu...

jajka

no jasne, oni su na vine, nemali provokovat, ze??? mali by chodit zahalene od hlavy po paty. Ja pedofilov poznam, su to chori ludia, na normalne zeny si netrufnu. Ani nevies odkial tie dievcata su a ako vyzeraju. Normalny chlap na take mlade baby pozrie s tym, ze su to male zaby.

baku

pedofilujete tu vsetky o stosest a v podstate ani netusite ako tie baby vyzeraju... ja viem, maju 13 ale dnesne 15-ky vyzeraju na 20 tal ony mozu vyzerat kludne na 17 ... ak su vyspele nie je to pedofil... pedofila zaujimaju len deti.. bez ohladu na pohlavie.. deti ktore nemaju este vyvinute sekundarne pohlavne znaky.. a navyse slecny.. muzom staci 1 pohlad a uz si myslia ze po nich idete.. ano take su to tupe hlavy.. tak to vyzera ked sa mozog odkrvi a nieco prekrvi.. navyse vykecavali ste sa s nim neviem kolko.. nevravim ze ho to ospravedlnuje.. ale vam to isto lichotilo... a urcite ste sa netvarili od zaciatku ze vas obtazuje a ani ste mu to nedali najavo.. kazda minca ma dve strany.............