Aky velky vám vyhovuje baby?-sex

Príspevok v téme: Aky velky vám vyhovuje baby?-sex
vilaamalka

Chcela by som názor báb aky velky penis im vyhovuje, lebo ja osobne mam radšej vačšie paramatre a nesuhlasim s názorom ,že aj malý šašo urobí velke divadlo. Ja som take divadlo už zažila a akurat to bola hotova komedia. Myslim si ,že tento názor vytvoril nejaky chlap čo chcel sám seba utešiť :-)

xxxxx

myslim, ze na velkosti skutocne nezalezi, ak je muz skuseny a vie ako na partnerku, tak moze byt z neho najlepsi milenec.osobna skusenost

včielka maja

no moj priatel ma len 15 cm ale ja by som prijala vačšieho aspon 18 cm aj ked musim uznať ,že zas ma ine kvality napr.vydrž

sakdjesi

Maleho som este nemala tak neviem jake by to bolo..ale som spokojna tak zo 17,18,19 cm..priatel ma medzi 18-19 aj hruby celkom a som s nim maximalne spokojna =)

vilaamalka

no tak si neviem ani predstaviť 25 cm , ved to je už hotova anakonda :-))
asi by som sa pri pohlade na takeho velkeho aj nalakala

miminak

Ja som mala uz viacej aj 25cm (prvý orgazmus perfekto) a mala soma j malinkeho. Ten ale tiez nebol najhorsi. Potom som mala dlho takeho 17cm a hrubsieho to bolo super a a teraz mam 15CM a tensieho a necitim ho ... a asi ani on mna...HALUZ a hlavne trapas..

lilaaa

Moj priatel ho ma asi 22cm a uplne mi vyhovuje.Sice on je moj prvy sexualny partner a neviem ake je to s menšim ale dufam že to tak aj ostane:)

cholita.77

vilaamalka -
som zvedava ak zistiš že napr. tvoj priatel ho ma maleho..čo radšej si tam strčiš 25cm róbertka ???