Aky velky vám vyhovuje baby?-sex

Príspevok v téme: Aky velky vám vyhovuje baby?-sex
vilaamalka

Chcela by som názor báb aky velky penis im vyhovuje, lebo ja osobne mam radšej vačšie paramatre a nesuhlasim s názorom ,že aj malý šašo urobí velke divadlo. Ja som take divadlo už zažila a akurat to bola hotova komedia. Myslim si ,že tento názor vytvoril nejaky chlap čo chcel sám seba utešiť :-)

nojaajaa

moj ma okolo 18 a pol a aj dost hrubeho dobre sa drzi v ruke som spokojna snim za mensieho by som ho nevymenila =o)mne sa pacia taketo 17,18 centimetrove a nie tenucke....

extrae

ludia ved ja mam iba 13 cm co stim zenu spravim jedna radost ale musi byt nadrzana jej sa to paci zase zena ktora je roztiahnuta jej pomoze len pan boch ja na to nemam

silvikl

hej,je to aj o hrubke,aj moj ho ma hrubeho a je to uplne super,ked chytis takeho "riadneho" a nie dakeho tenkeho a dlheho..fuuuuj! ked to drzis,aspoň mas pocit,ze je to riadneňy chlap a nie nejake "tintitko"

baby

moj ho ma 13 cm a mi to vyhovuje, ma ho dost hrubeho a vie co robit takze ho citim uplne super... nemenila by som za dlhsieho

silvikl

a na velkosti enzalezi....ale nad 20 cm to je podla mna strasne vela a ani do ust sa top cele nezmesti,takze chlap asi nikdy nezaciti,ake to je ked ho ma partnerka celeho v ustach,ako hovorim,priatel ma tych 15-16 a to sa v phoode zmesti do ust cele....nechcela by som mat chlapa s velmi velkym..lebo nechapem,naco je to dobre...taky velky myslim.....

silvikl

25??preboha,to je moc!!! moj priatel ma asi okolo 15-16 cm,neviem povedat presne,je to akurat ale az moc dakedy,keď to robíme odzadu,tak ma tlačí na moč.mechúr,alebo na čo..a keď sa mi etše dá trošku cikať,no tak to je hrozné....