Poradte mi jedálny lístok........pls

neonka

1. podla tvojich reci a nazorou sa mi nezda ze mas nad 50kg
2. podla tvojich rewci sa mi nezda ze si natom normalne
3. 50 kg je na chalana malo
4. aj ked nema velmy velku podvahu podla bmi... to nic neznamena lebo bmi je blbost ...kedze od skolky sportuje tak to u neho vobec neplati
5. a doktorka by si urcite nevymyslala blbosti tak sa spametaj

jackob

a sak 10000kj sa mi nezda moc normalny prijem sak to mas nejako 2389kcal sak to sa za den ani neda zjest sak to by som nic ine ani nestihol robit len by som museel jest

jackob

mno presne ved som vcelku normalne na tom a tak ona mi robila krvne testy ci co a potom sa zacala do mna starat ze mam malo neviem coho a bla bla bla a ze malo jem a tak

:-)

tak podal vzorca vychadza ze mas miernu podvahu,ak mas uz nad 50 kg, tak to je tesne na hranici.. priber par kil a zbavis sa dotieravej doktorky... aj ked neviem preco okolo toho robi taku vedu, lebo mnohi chalni v puberte su taki vzchrli od prirody, mozu jest co len chcu.. len z toho, co tu pises, nemam pocit, ze by si sa moc prejedal...ja ked som bola v najhorsom vazila som pod 50 a meriam 170.. ale k lekarke ma nikto nedostal, len doma do nma furt neco hustili a tlacili...

jackob

mno ako tak ona tam zacala pindat ze kolko najviac som ochotny zjest tak som hodil 10000a ona ze to ne ze nad 10000kj aspom ale presne uplne neviem
a mno tak ok ale nebudete nijako komentovat ok
165 cm (som vravel ze som maly) 50kg ale tak to sa neda nejake zaveri urcovat podla tohto bo neviete aku mam postavu a tak

:-)

pocuvaj, sak 10 000 kj mas normalny prijem, aky je potom tvoj bezny prijem? .. co papas ako vrabec? .. no asi by ti nenakazala pribrat len tak, ze si jej nesypaticky a chce ta tyrat...asi ma n ato dovod, nemyslis? ... tak prezrad vahu a vysku, nech to mozeme posudit, ci mas fakt podvahu, alebo si to tvoja doktorka len vymysla.. uz si si mal davno zvyknut na to, ze ti furt nekto strka nos do tvojeho zivota, toho sa nikdy nezbavis, najprv su to rodicia, potom priatelka, manzelka, vzdy sa niekto najde :P

jaja

jackob napis aspon orientacne vahu a vysku a tvoj vek.vies mne sa to nejak nezda...a nemas ziadne ine zdravotne problemy?

jackob

ze idealne by bolo 14714 kJ (ale sak ona je totalna psychopatka)
a potom tusim vravela ze staci ak to bude nad 10000kj ale moc som ju nepocuval dost prace mi dalo tvarist sa totalne urazene ked mi to tam vykladala...
mno ale sak to nema logiku preco by som mal pribrat ked nechcem? zato ze to povedala nejaka zakomplexovana doktorka alebo co ? ved to je moja vec a moje rozhodnutie moje telo tak co dotoho ostatnych

:-)

tak nemas asi babku, co furt dava uplatky :P .. ael nepomohlo, ja som priblrala, az ked som dostala rozum, tak som si nezarobila :( ... to mas taky problem trosku pribrta? .. drzis si idealne miery? :D ... kolko ti nakazala lekarke denny prijem?