Poradte mi jedálny lístok........pls

:-)

jackob, mna ide vzdy lekarka zdrbat, ked priberiem :P ..ale teraz som konecne schudla a pochvalila ma :) ... nemas chut do jedla?..tak si kup B- komplex, ten podporuje chut do jedla...teoreticky by si mohol pribrat svalovu hmotu, tak papat vela bielkovin a zacat chodit do posilky ;-)..vravis, ze si vegetarian, tak sojove masko, tofu, strukoviny, dake mliecen vyrobky, tvarok, vajcia... skus, mozno pomoze :)

svetlana6

prosim ta co na tom chces schudnut?? ja mam asi o kilo viac ako ty ale o 7 cm menej a postavu mam podla mna dobru. nie som sice vychrtnuta modelka a la 90-60-90, ale mam proste peknu zensku postavu. nechudni uz ani kilo!! ak sa ti nepaci nejaka partia svojho tela, skus to riesit aktivnym sportom, trochu posilnovania...vysledok zaruceny...

jackob

inak ked sa vam chce mozete aj mne poradit ako ja mam skor opacny problem musim pribrat lebo mam podvahu (ako mne sa ani nezda ale sak doktorka povedala ) a ze musim jest viac ako 10000kJ, co si brutalne neviem predstavit ....ako ja jedavam dost malo nebivam moc hladny skor nerad jem,, tak to budem musiet jest asi paradne kaloricke veci aby som nazbieral tolko kilojoul ..a zase na druhej strane ja som vegetarian a snazim sa zdravo stravovat ..tak nebudem teraz jest nejake nezdrave veci len aby som pribral ..... neviete poradit ako by som teda mal jedavat ......bo musim co najskor asi pribrat :( bo ma doktorka roztrha uz teraz sa zacina tvarit ako ze som cvok