Mrla detská, hlísta

mooo

ni nevydno nič iba vnoci ked som sa pozerala tak tam boli také malinkaté botky asi milimetrové a boli hnedé alebo trošku do čevena, možno ho mal iba podraždený od kakania

v nose sa šparka ale má sopliky ale nenapadlo ma že to môže byt tak

máme iba malinkého vtačika žiadne iné zvieratko. čítala som že mám všetko oprat a vyžehlit, malý ma tapacirovanu postal čo stým?

pipia22

mrla detska vyzera ako taka tenucka biela nitka a v stolici sa mrvy, a hlista neviem, kamosky syn mal hlisty ona povedala ze to nieje vidno v stolici, ale podla mna je to vidiet, mozu mat tak 1 cm, tipikym znakom pre hlisty je sparanie sa v nose, a urcite s tym treba ist k lekarovi, nato su lieky.

a hlista nemusi byt so sladkeho ale hlavne ked mate doma psa a macky to su najvacsi prenasaci toho, preto by take zvierata plne bacilov nemali co hladat pri detoch, zvlast pri babatkach, nenavidim ked niekto si odfoti malinkeho drobca a pri nom pes.

mooo

dobrý den menám stým žiadne skusenosti, malý vnoci zle spí je nervozny a škriabe sa v konečníku, neviem ako to vyzerá čo mám hladat? poradte prisím

ele

To nemyslite vazne tymi parazitmy?! Riadne ste ma vylakali, ja mam pol rocneho synceka a keby som mala take nieco objavit, no umrela by som. Mam fobiu na cervovite zivocichy, dost vaznu. Neviete ako sa zdravy clovek infikuje? Myslim okrem nakazenia druhym clovekom, tam viem ze hygiena ruk pomaha. Moze sa mrla, ci hlista objavit aj len tak zo sladkeho?

zuzinka 20

pomaha jedine uplne zo stravy vylucit sladke, dat taku dietu aku sa dava na kvasinkove ochorenie, avsak aby prevazovali kysle jedla, cize kapusta, cesnak.
oni su potvory vydrzia vsetko, cize to musi trvat aspon mesiac a popritom si davat ten vermox.
Dalej vymenit pradlo, a tiez zehlit.
neviem ale uz teraz moc tie jarabiny asi nebudu.zberaju sa v sept. A pozor len po zamrazeni su jedle.

radi

nezaberá nič,treba liečbu vermoxom,pretoze tam máš nakladene vajicka a z tych sa ti neustale vyliahnu nove mrle. aj vermox musiš uzit opatovne po niekolkych tyždnoch.je to v navode.ale dostanes ho len na recept.hanba to nie je,tak s tym utekaj ku lekarovi,lebo je to velmi neprijemne.ja som to mal tiez a otalal som az kym sa nepremnozili.

citronik3333

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa dá zbaviť mrľe ľudskej, keď prejde z konečníka do pošvy? či existuje niaky výplach alebo niake širokospektrálne lieky? a či može niečo poškodiť v tele ženy z pohľadu reprodukcie?
Vyskúšala som už totiž asi všetko, kyslú kapustu, mak, čistý slivkový lekvár, cesnak, lieky narecept, bez receptu.. práve užívam vermox, podľa návodu,ktorý nezabral ani po 3-ch týždňoch,liečby..je pravda, že som neskúšala tie jarabinové guľičky..nikdy som o tom nepočula..všetkým odpovedajúcim ďakujem