gynekolog v ba, najlepsie ruzinov

nataša

Macosc, neviem, aky mas ty problem....Ja mam s MUDr. Czirokovou len tie najlepsie skusenosti. :-) Tiez som u nej absolvovala vsetky vysetrenia v tehotenstve, tiez som pocas 1. trimestra bola na tom tak, ze tehotenstvo ani neprezijem...Myslela som (zvlast po 5 tyzdni), ze zomriem, tak mi byvalo zle...ale vsetko dopadlo O.K., myslim, ze aj vdaka pristupu v GPN. Ja viem, ze ked sa ma akykolvek problem bytostne dotyka, beriem to inak...aj ja mam sklony zvelicovat, aj ked v skutocnosti zrejme nejde o nic strasne. Ked sa porezem, myslim hned, ze idem zomriet. Lekari sa na to divaju inak, lebo sa s takymito problemami stretavaju denne. Ja som vtedy, ked mi byvalo pocas tehotenstva zle, tiez myslela, ze gynekolog nieco podcenil a ze to predsa nemoze byt normalne...ale napokon bolo vsetko v pohode a teraz som stastna mamina.... :-)

macosc

ahoj. chodím DR.Czirokovej a som mierne sklamaná.Má ľudský prístup,ale moje problémy sú jej normálne.Neviem,či to je normálne,ked niekto žije počas 1.trimester tehotenstva na jednom suchom rohlíku a 2 deci ruského čaju.Neviem či táto daná vec ovplyvnilo ďalšie moje problémy.Proste mala som z nej pocit,že moje tehotenstvo je brané na ľahkú váhu. Napíšte mi prosím niekto aké mate s ňou skúsenosti

mia

Ano, moze sa stat, ze termin je trochu dlhsi, pretoze maju vela pacientiek, co podla mna znamena, ze su dobri...(kedze sa za starostlivost navyse plati a napriek tomu maju kppec pacientiek). Tieto terminy su vsak dlhsie iba pri preventivkach, pokial mate vazny problem, zoberu vas hned, dokonca aj bez objednania, staci si pockat...aspon u mna to takto fungovalo a aj u inych zien, s ktorymi som sa bavila. Pracovala som tiez v zdravotnictve a viem, ze kazdemu sa skratka vyhoviet neda, ani ja neznasam cakat u lekara, ke som objednana na 10, chcem ist do ordinacie o 10 ani o minutu neskor, ale skratka, takto to nefunguje, nikto nevie dopredu predvidat, co sa stane, pride par akutnych pripadov a system je naruseny..Takze tak, 3 tyzdne je dost, ale akutne pripady beru okamzite. A co sa tyka vysetrenia krvi, to sa mi nejak nezda, mne hned napredpisovali kopec vysetreni, dokonca aj prsnikov, ze sa mi az hlava z toho zakrutila a nechcela som ani HAK. Skratka kompletna preventivka so vsetkym, co uvadzaju aj na ich stranke...Ale zrejme zalezi od lekara. O.K., tak teda koho mmmm123 odporucate vy? Lebo kritizovat druhych je to najjednoduchsie...

panika

napisala som trochu lutujem...ako prve ma prekvapilo, ze dostala recept na HAK bez krvnych testov a presne ako napisala katka -termin pri objednani, ibaze u nas to boli ,,iba,, 2 tyzdne. Ale to zrejme zavisi od zvoleneho lekara, mozno to znamena, ze ma vela pacientiek, mozno ze ma kratsiu pracovnu dobu.Neviem, ale z mojho pohladu su 2 tyzdne vela

katka 19

Ahoj, co ma pristup pacienta s tym, ze dostane termin u lekara o tri tyzdne ? Tak to by ma dost zaujimalo? To je moja skusenost s GPN

mia

Kamoska, panika, neviem, ake ste mali problemy a z coho prameni vasa nespokojnost, ja tam mam len dobre skusenosti a nechodim tam len na bezne preventivne prehliadky...Napokon, som presvedcena o tom, ze vela zalezi aj od pristupu pacienta, takze hadzat vinu len na lekara zrejme nie je najspravnejsie. Viem to z vlastnej skusenosti, tiez som castokrat na odporucania lekara "kaslala", vsetky tie reci som povazovala za klise a skratka, lekar to povedat musi a bla bla bla...potom ma zacali trapit vazne zdravotne problemy, ktore som si vlastne zapricinila sama a mne v GPN kazdopadne pomohli. Takze neviem, zrejme treba vyskusat a mozno len ja nie som narocny pacient, lebo ja som zatial bola spokojna so vsetkymi svojimi lekarmi. :-)

kamoska

Cziroková je totálna salamistka : nedoporučujem.....na mňa sa totálne vykašlala až som musela na nu navrieskať, že dokedy to chce NEriešiť...teda moje problémy

mia

Nemas za co, urcite ta tam zoberu...je to v Ruzinovskej poliklinike (starej), plati sa tam sice rocny poplatok, ale starostlivost aj pristup ludi su suprove, tak to stoji za to...