gynekolog v ba, najlepsie ruzinov

Kircha

@Lintea ano mala a poviem ti, ze to bola dost neprijemna situacia ale tak uz som na to pomaly aj zabudla nastastie..uz to radsej ani nerozoberajme lebo zase sa len rozculim..som velmi rada ze som k nemu prestupila..on je uplne dobry zensky doktor a to som tam bola len raz a uz si toto dovolim tvrdit..ano az o rok, pokial nebudu ziadne komplikacie

Lintea

-Kircha-
- takúto nepríjemnú skúsenosť si mala na chirurgii? Je to ale tak, že nie všade sú milé a ochotné sestričky a väčšinou bývajú len neochotné. Málokedy natrafíš na láskavé. Ale tak čo už, my s tým nič neurobíme. Tak hovoríš, že si rada že si k nemu prešla hej? Teraz ideš až o rok?

beiiinka

matusa_buky

to za nejaky cas dobehnes a myslim, ze ani nic take zaujimave sa tu nerozoberalo..tak ako aj stale..taktiez sem nechodim az tak casto, iba sem tam..chodila som sem kvoli tejto teme, lebo som chcela poradit ale uz si mi poradila tak uz tiez sem az tak casto nechodim..dufam, ze budes mat pravdu a to iste prajem aj ja tebe..este raz DAKUJEM;-)

matusa_buky

@beiiinka nemáš sa za čo ospravedlňovať, pozri ako neskoro ti odpisujem ja:/ V poslednej dobe som vôbec nemala čas chodiť sem a na iné fóra, čo ma mrzí, lebo neviem teraz mnohé veci, ktoré sa udiali. Ale práve naopak ma potešila tvoja správa. Som rada, že prehliadka u neho dopadla dobre a snáď aj ostatné budú v pohode a budeš po ženskej stránke zdravá;-)

Kircha

@Lintea samozrejme to tak byva a preto to aj chapem..ved aj oni su len ludia a nemozu vsetko stihat..aj tak v porovnani s inymi sestrickami ma doktor Milly stastie ze tam ma take zlate a laskave zeny/sestricky:-)..lebo som bola vcera na chirurgii a tam bola uplne neochotna sestricka..som bola z nej az nervozna ale tak co uz, clovek to musi prezit..ale vzdy je lepsie ked tam je ochotna a mila ako takato odmerana..

Lintea

-Kircha-
- to sa sem tam stáva aj mne že sa na prvý krát nedovolám ale tak ani sa nečudujem, veď aj sestrička keď napríklad berie krv alebo je pri doktorovi tak nepočuje telefón a nemá milión rúk že by zvládala všetko na raz. Nemáš začo, rado sa stalo. Snáď ti to teda dopadne dobre:-)

beiiinka

matusa_buky

hned na zaciatok sa ti chcem ospravedlnit ze ti odpisujem az takto neskoro alebo akosi som pozabudla ze ti mam dat vediet..vcera ma to vecer napadlo ked som zaspavala ze si chcela vediet ako prebehla prva preventivna prehliadku u doktora Millyho..hned teraz ako som si spravila kavu som ze ti musim odpisat lebo by som zase zabudla..isla som k nemu na danu hodinu a o cosi skor, ale zobral ma presne..sestricky vsetko spisali a potom ma posunuli k doktorovi..sice sa mi zdalo ze je taky menej vyrecny, ale vobec sa necudujem..keby mal s kazdou pacientkou kecat o vsetko tak by ho aj porazilo :D..hlavne som si vsimla jeho odbornost, vo vsetkom mi vedel poradit..a co ti este napisat?..snad uz asi len to, ze som rada, ze si mi ho poradila a dakujem ti;-)

Klarcuska

matusa_buky modlim sa, len mam pocit ze ani to nezabera:( A zacinam byt z toho uz poriadne smutna ale stale verim ze sa nam to podari. Dost ma povzbudzuje aj moja rodina a priatelia. Co som milo prekvapena tak aj doktor a teraz mi dal nejake dalsie lieky, tak som zvedava ci pomozu. Bodaj by!

Kircha

@Lintea dakujem ti aj za tvoj prispevok..skusila som sa na neho obratit..jeden den sa mi tam nepodarilo dovolat ale potom na druhy den ano a tak som sa sestricky vsetko spytala co som potrebovala vediet..po telefone mala prijemny hlas a buduci tyzden sa tam mam zastavit tak som zvedava..dakujem este raz za vsetko;-)

Lintea

-Kircha-
- tak už teraz vieš keď som ti to napísala:-)Do Ružinova som chodila k doktorovi ktorého tu spomenula aj Klarcuska, tak keď tak sa môžeš obrátiť na neho alebo sa mi zdá že je ešte aj nejaká gynekologička ale s tou skúsenosti nemám takže neviem posúdiť. Teraz chodím už inému, lebo sme sa sťahovali, ale inak s Millym som bola spoko. On bol fajn odbornik, vedel dobre vysetrit aj lieky predpisat. Už sa ty rozhodni