Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

mat ci nemat dieta

Príspevok v téme: mat ci nemat dieta
macocha?

caute,
mam 32rokov a hoci som uz mala vselijake myslienky na dieta, v poslednej dobe vobec. s priatelom spolu zijeme 3roky, moc sme tuzili po babatku, ale akosi si zvykame na zivot bez starosti. mame cas na seba, priatelov, hobby. nejak nam to pohodlie zacina vyhovovat.je to normalne? tikaju mi bio hodiny a bojim sa aby som nelutovala jedneho dna, ale momentalne to tak necitim. co sa deje?

luciferka

jajka :), ja len, ze som o tom nenasla zmienku na nete, asi budem musiet patrat po knihach od mudrych ludi, lebo mi to asi sandy nevysvetli....skoda....

luciferka

inak mna by vazne velmi zaujimalo, preco sa u romskej populacie DS nevyskytuje, chapem, ze tvoria geneticky izlat a ze riziko proste sa u nich nevystkytuju niektore choroby, ale preco nie DS? toto nechapem, fakt ma to zaujima.....

luciferka

sandy, a co s detmi, ktore k postihnutiu pridu perinatalne alebo postnatalne? tam ti nepomoze ani neviem aka dokonala geneticka vybava.....ach utopia

lioness_01

sandy, to je čistá idiotina čo píšeš...
vbmp sa nad teba nevyvyšuje ale píše ti pravdu... nešír nezmysly láskavo !

sandy21

bonk, preco sa tam potom dalej pise, ze otcovia nemaju dat svoje dcery vydavat? zeny vtedy nehlasali slovo bozie, a aj ich chcel mat slobodne. takze tvoje vysvetlenie nesedi

sandy21

vbmp, nemusis sa povysovat, ked mas mozno jeden semester biologie. tam neslo o hru na slovicka, ale o to, ze Downov syndrom sa v romskej populacii nevyskytuje.

lioness_01

usiko, prepáč, ale ja si myslím, že teba si ten tvoj proste nechce zobrať... alebo v ňom necítiš istotu, preto tu takto zakaždým vykrikuješ, aká si ty sebestačná a ako ty nepotrebuješ "papier"...