Candivac, gynekologicke zapaly a infekcie

66666

ahojte...tak aj ja som si cez inter.lekaren objednala Candivac...je omnoho lacnejsi až o polovicu ako v lekarni....a zatial som vypila iba 10 ks,a mam pocit že mi preslo aj palenie,aj mykoza,co pred uživanim som mala,,normalne tomu verim,i ked neviem zaricit,ale bola by som rada keby to pomohlo,jana mykozy trpim už 6 rokov,zatial mi nikto nepomohol,od imunologicky som brala autovakcinu,a tiež pila probiotika...Super dolphinus...su dost drahe,a zaroven urcene na mykozy,a tiež som mala objednane od RNG...su tiež super....Ak mi Candivac nezaberie už naozaj neviem co mi pomože????

akinom007

ja som prave dobrala Candivac treti mesiac...vobec mi nepomohol, dokonca som maval este silnejsiu mykozu, ten candivac obsahuje vlasne candidu a moje telo sa asi nevedelo branit, nemalo protilatky alebo co neviem si to vysvetlit

nora

mam s nim skusenosti, zatila som nadmieru spokojna. Objednala som ho cez docsimon.sk a do 3 dni som ho mala doma. Po druhej tabletke zmizli vsetky problemy takze ja odporucam. myslim ze za tu cenu rozhodne stal!

fatima

ja uzivam candivac uz 4. mesiac. doteraz sa mi mykoza vracala cca kazdy mesiac (niekedy ani neustupila po lokalnej liecbe). teraz ju mam zriedka a uplne slabu. a chcem upozornit vsetky damy, ktore trpia na mykozu, chyba je v zdravotnom style. nemozete sa spoliehat na to, ze doberiete candivac a zacnete sa napchavat sladkostami a vsetko bude OK. candivac je len VYZIVOVY DOPLNOK. takze pozor na to. chcela by som len dodat, ze v pribalenom letaciku nie su uvedene ziadne vedlajsie ucinky. na sebe som si vsimla, ze vzdy, pocas 10 dni, ked ho mam brat, sa mi zduria uzliny pod pazuchami. vela stastia s bojom proti mykoze damy :)

peti58

mne candivac pomohol a velmi dobre...uz nemam tie neprijemne caste zapaly...som velmi spokojna.okrem candivacu nic ine neberiem a pomaha...uzivam ho uz skoro pol roka.ale hovorili ste tu o nejakych protizapalovych dietach...ake su to diety?

kikuska

Ahojte..mám chronicku mykozu, zaberá mi jedine candivac, preto sa chcem opytam je vhodny na dlhodobé uzívanie? ...Dakujem za odpoved

stanus

ano, kedysi zeny nemali take problemy ako pise Maja8, ale kedysi zeny nosili len sukne a ziadne uzke rifle...sa im to proste vetralo :) a nepapali asi tolko bielych cukrov,iba prirodne....

kathia

Mám za sebou jedno balenie CANDIVACU...
Vraj až po treťom budem môcť spolahlivo povedať: FUNGUJE TO!
Kupila som hneď celú kúru, teda tri balenia, takže niekedy na budúci rok, budem vedieť čo a ako :) riskla som to, uvidím, verím, že to pomôže :)... rozhodne ma už nebavilo chodiť každý mesiac gynekológovi...počula som, že pomáha aj: nesladiť, papať veľa surovej červenej repy/cvikla/, veľa zeleniny, vyhýbať sa ovociu, vraj hrozno je najväčšia pliaga..., žiadne stresy, teda vyhýbať sa im, lebo celkom zbaviť sa ich je nemožné...toto všetko plus candivac, by malo zabrať. Držím Vám palce a nezúfajte je Nás veľa a všetky trpíme týmto rovnako!!!

babuš

No, včera som dobrala Candivac... Ku kávičke poobede som si dala štyri trubičky, také malé, plnené lieskovooreiškovým krémom, mňam. Teraz trpím ako pes, asi sa objednám na gyndu. Toľko o účinkoch.
Vidím to na nízkosacharidovú diétu do konca života...