Candivac, gynekologicke zapaly a infekcie

elen666

ahojte.....to som ja 66666 len som sa tu prihalsila a upravila som si meno.Takže ja som už skoncila 3 mesiacom to je mam za sebou už 30 tabliet a co sa mna týka som nadmieru spokojna.ESte ani raz za 3 mesiace som nemala ziaden problem s kvasinkami ,zapalmi a to som bola aj vo vodnom svete.Akurat raz som citila mierne svrbenie,ale preslo to,a nebola to mykoza lebo manzel nemal ziadnu reakciu.Takyto pocit som už davno nezazila pretože pred tým som mala tieto problemy klazde 2 tyzdne a kym som sa vyliecila trvalo to 2 týždne a znova ten isty kolotoc.Som rada že mi to pomohlo a mam pocit že mi ten CANDIVAC vyliecil aj ine problemy.A tie sa týkaju mojho akne,ktore som aj napriek tomu že mam 32 rokov stale mala.Vela som o tom citaala a zistila som že som muslela mat v sebe candivu ako v crevach v žaludku v posve a od toho som mala neustale problemy s akne a tiež mastne vlasy a pokozku n atvari.Teraz mam sice mastne vlasy ale už nie tak že ked som si ich umyla rano bolii hned v ten vecer mastne,teraz ich mam mastne az n adruhy den vecer a tak to je aj s tvarou.
Takze tento zazracny pripravok je ozaj Super a pomaha.
Toto je mioj nazor a verim ze vas podnieti na to aby ste zvazili nad kupou.Pridajte svoj nazor.Už v pondelok si idem objednat dalsie balenie na Docsimon.sk
majte sa pekne a ti ENI ako??

lilika

kupila som si candivac a uz mam posledne 3 tabletky a mam po prvej kure..mozem povedat ze mne pomohol pretoze napriek opakovanym mykozam chodim na plavaren a odkedy som ho zacala brat tak nemam ani najmensi problem..lenze kazda z nas je ina a nie kazdej to pomoze treba to len vyskusat a potom hovorit.Ale ja ho odporucam !!!

eni

takže ako to tu tak čítam tak to až tak veľmi neepomáha,čiže sa mi to asi ani neoplatí...neviem teda čo robiť :(

lupi

Ahoj, ja som uzivala candivac od augusta 2008, lebo mam takisto caste mykozy a do januara 2009 som nemala ziadne problemy - lenze som jedla viac sladkosti a okupala som sa v plnej vani s penou. Pre mna je dolezite vyhybat sa bazenom, jazeram a nekupat sa, ale len sprchovat, pretoze vsetky tie peny do kupelov drazdia. Takze som tiez pekne nabehla k lekarovi pred dvomi tyzdnami zo silnym svrbenim a palenim, predpisal mi to,co vzdy - gynopevaryl a zase si mam kupit candivac. V lekarni na internete je to ovela lacnejsie a uvazujem, ze pojde pre ne do Ceska, lebo tam stoja okolo 300-400 ceskych.

66666

Eni ahoj tak ja som si ho objednavala n anete...cez inter.lekaren DOCSIMON...a tam m avysiel ib an acenu 373,-Sk co je porovnani s cenou v lekarni 650-700sk......takmer polovica,ak sa este s niekym dohodnes,tak ta aj postovne vyjde lacnejsie.POzri si to na nete.

akinom007

eni:stoji okolo 650 ako kde videla som ho uz niekde na nete aj za menej aj za viac v lekarnach.
uziva sa 10 dni nalacno potom 20 dni pauza a zase 10 dni.tablite tam mas 30 takze pri tomto urcenom sposobe uzivania mas jendu krabicku za tych 650 na 3 mesaice. mne ale vobec nepomohol

66666

dakujem z aodpoved...inac ja som zatial dobrala len 10 tabletiek...a už vidim vysledok hlavne v tom že namam mykozu....a ak to pomože aj na akne a na mastnu plet tak to bude super a objednam si aj dalsie balenie candivacu.....inac vsetko toto lucia dodržiavam okrem tamponov lebo tie musim ked som v praci ,jednoducho bez toho neviem ist medzi ludi.dAKUJEM ZA ODPOVED

lucia2233

a zdoraznujem,ze my zeny ktore mame problemy s mykozou,by sme mali dodrziavat prisnu hygienu:nepouzivat tampony NIKDY,parfemovane vlozky ani parfemovany ani farbeny toaletny papier NIKDY...vsetko toto moze sposobovat mykozu,aj prilis caste umyvanie tam dole aj prilis caste vyplachy tam dole vo vnutri,lebo si narusime prirodzenu strukturu...tam dole...hovorim z vlastnej skusenosti,ked toto dodrziavam,som pol roka nemala ani naznak mykozy....aj vas partner by mal dodrziavat hygienu...

lucia2233

ahojte baby,mne predpisala kozna candivac,lebo sa mi plet nezplepsovala ani po diane35,mala som ju prilis vysusenu a tvorili sa mi take podkozne zapalene vyrazky...a na dovazok som mavala casto mykozu ako svina...teraz som dokoncila tu kuru candivacom:10dni beries rano NA LACNY ZALUDOK,20dni mas prestavku a takto to opakujes este potom dva krat...zatial mozem len odporucit...