Candivac, gynekologicke zapaly a infekcie

elen666

tak daj potom vediet...ako si dopadla...velmi ma to zaujima.Ja už cakam kedy mi dojde dalsie balenie candivacu,už za par dni mi bude treba pit.držim palce

eni

ahoj hmm ved to že neviem čo to je...ale ku gynekologovi sa mi vôbec nechce a v aprili mám ísť na prevntívnu prehliadku takže ako to sa to rapídne nezhorší tak asi počkám a pôjdem až potom...

elen666

ahoj....tak v tomto ti už radit neviem,,,,skus si o vytoku pohladat nieco na nete...a pripadne skoc na gyndu ......nech ti poradi...ale candivac uživaj dalej......a kludne to aj tam povedz pretože mne to poradil ny gynde lekar....ja si prave objednavam dalsiu krabicku candivacu cez int.lekaren.Držim palce a daj vediet že ako si sa rozhodla.....papapa

eni

noo intimky používam a neviem si predstaviť že by som si ich nedala šak by som bola celá mokrá :) ved mám silný výtok a bez nich to proste nejde ked si sem tam doma nedám tak mám hned mokré nohavičky takže neviem či sa to dá bez nich...a dnes som mala druhu tabletku s candivacu a mala som extra silný výtok a taký divný ako taký neviem ťahavý :)) je to blbé ale taký soplový...
Kiež by mi to už konečne pomohlo!

elen666

eni......a ked ti mozem poradit....ja som volakedy kym som mavala plesne v jednom kuse použivala intimky.kazdy den........!!!!! potom som sa docitala že to odburava vlkost posvy a tým si tvori vlkost a saje z tej intimky....a nerobi to dobre a preto su plesne.Potom som prestala ich pouzivat a aj vytok prestal a ked už pijem candivac...tak je to parada!!!...napis

elen666

eni.....tak potom to mas na 100% kvasinky...i ked ja nie som lekar.....podla mna by ti to malo zabrat......dufamm..........ved na kazdeho zabera nieco ine...a na mna prave toto.
Co sa tyka Candibene...tak pre mna to bola iba tabletky na preliecenie a po 2 týždnoch sa mi to vsetko --kvasinky vratili spat.....a vsetky ostatne tabletky proti plesniam...ale som rada že mi zabralo prave toto.

ssaraa

Mne to pripada tak, ze ako zacnem uzivat po prestavke candivac, zasa sa mi kvasinky vratia. Vyskusala som si kupit v lekarni candibene, su to tabletky do posvy, a su vynikajuce. Kazdy mi to doporucoval, skoda ze nie skor som to vyskusala. Baby fakt to za to stoji, vkladaju sa na noc a vobec nevytekaju von. Len rano je taky bielym hlien pri cikani a je ich bud 6ks v baleni alebo 12ks. Pouzivaju sa 6 noci. Ja som ich kupila v lekarni, ale inak su na recept. Mozno vam ich tiez predaju, drzte sa!!!

eni

noo hej výtok mi zapácha nie veľmi ale cítiť to hlavne po celom dni...a ano mávam také biele ako šupinky to je tiež pravda...no ja sa styku dosť vyhýbam pretože pre mna to je vždy bolestivá záležitosť..

elen666

ahoj....Eni...pri kvasinkach je typicky taky zapachajuci vytok čo urcite vies a este jedna vec....ked sa umyvas....tak mas neviem ako to miesto nazvat....ked sa ides umyt.tak by si pri kvasinkach mala mat vo vnutri take ake ked sa ti supe koza po opaleni....fakt to neviem opisat....je to take biele.......ja verim ze ti to ppmoze.A este nieco ked som ja mala plesne ....a ked sme mali styk s manzelikom.tak automaticky mal cely žalud bodkovani...vyrazky mal same a velmi cerveni....a teraz za 3 mesiace nemal nic.
Skus porovnat tieto priznaky.
Keby si mala nejaky zapal...tak by si mala bolesti v podbrusku...neznesitelne..a tiež mozno aj teploty-----moj nazor.
Daj vediet.pappa

eni

ahoj elen no ja neviem mne to zatial moc nezaberá výtok mám stále a také mierne pálenie sem tam si robím aj sedací kúpeľ s tej alchemilky...práve od zajtra rána mám začať brať druhý blister z balenia teda po tej 20dnovej pauze , no nebudem to teraz ešte moc riešiť ale musím asi počkať až do toho tretieho balenia a potom posúdim. Aj ja mám problémy s pleťou a vlasmi tak by som bola rada keby to aj mne tak zabralo lebo kôli akné som aj brala HAK a vysadila som ju kôli kvasninkám.
Lenže ja som si neni moc istá či mám kvasinky,lebo som niekde čítala že ženy si zvyknú zamienať kvasinky zo zápalom a každé sa lieči inak,a ja nemám svrbenie čo je typické pri kvasinkách ale mám výtok a pálenie tak neviem..