krv pri stolici

vivia

nedotkla si sa ma tým stravovaním,len som nevedela,čo je zlé,ale asi to bude tým nedostatkom tekutín,lebo je pravda,že málo pijem.Ďakujem za radu,v pondelok bežím do lekárne,dúfam,že mi to pomôže.

marfuška

Ak je svetlá tak je to z toho praskania.Nehcela som sa Ta dotknut s tým stravovaním,skús zvýšit príjem tekutín a vlákniny.A hlavne mastit,mastit.Na úpravu stolice existuje PSYLLIUM,je to rozpustná indická vláknina.Dá sa to kúpit v lekárni,je to čistá prírodná látka.MOhla by si to vyskúsat,kým sa Ti stolica neupraví.

vivia

je čerstvá svetlá...a to by mi ako stále praskalo,tak dlho?A ako sa stravovať?Myslím,že sa zdravo stravujem,alebo mám piť viac tekutím?Moc to bolí

marfuška

Záleží od toho aká tá krv je,či je čerstvá-svetlá,alebo máš stolicu s prímesou tmavej krvi.Ak je tá krv čerstvá tak máš asi tvrdú stolicu a praská Ti konečník,je to dost bolestivé.Treba upravit životosprávu a kúp si mast MASTU S alebo Faktu a tým si po každej stolici natri konečník.Alebo aj nejakou nechtíkovou mastou.Treba dbat na to aby tá stolica nebola tvrdá.Ak je tmavá stolica s prímesou krvi,to je trochu horšie.Tam by som poradila návštevu lekára,najprv obvodného a on bude vediet čo dalej.A skús aj sedacie kúpele z byliniek-repík,dubová kora.