Prva menstruacia

ja_xd

ze prave dneska na silvestra 2008 :P s mamou sa da v poéhode preberat sex, ale na tieto veci je ona velmi hakliva... tak ju od toho usetrim a poradim si sama :D

Luckaaa

no ja mam 16 a dostala som to v 11tich..nestazujem sa..ja som sa za to nehanbila praveze mi bolo dobre ze vsetky baby okolo mna to dostali asi az v 13 a jednoducho mi tak trochu zavideli :D

ellie

no takze ja uz som dostala konecne :D:D v auguste a mala som 14 a STEZI tie vytoky mi pokracuju aj po tom ako som dostala a nie o tom viac nic neviem a dost ma to uz stve :(

weegeth

echm...prvy menzes som dostala...pred troma mesiacmi,to som mala este 10(teraz mam 11...mno strasny rozdiel).dost skoro ne?mno co uz..

monica gazpio

Čítala som niekde, že keď to dostanú dievčatá od 9 do 16 rokov, tak je to normálne ja som dostala v 10 roku. A hovorí sa, že prvá menštruácia je posledným prejavom puberty, tak to ja som bola v puberte veľmi skoro. A mala som preto depresie, že všetky ostatné dievčatá ešte nemali len ja, a keď mi našli v skrini vložky tak sa mi smiali, lebo to ešte nemali a úprimne povedané závidela som im, že sa ešte nemusia trápiť s vložkami a inými s prepáčením bludmi, ale zmierila som sa s tým. A to všetko kvôli zlému postoju k jedlu, lebo som jedla z nudy.

muz

...a ja ju este nemam a mam skoro 30:) Ale striekal som asi v 12tich. Som myslel ze to dostavaju baby v rovnakom veku.

saska0141

ahojte baby ja som to dostala dnes v 12 rokoch..... a potrebovala by som sa otom z niekym kto to ma uz dlhsie porozpravat cez moj e-mail pomozete mi??? moj e-mail je alexandrazemanova@zoznam.sk