Prva menstruacia

colbert

ja som dostala menzes v 14 rokoch.v skole som sla na wc a ked som stiahla gate,skoro som odpadla.vsade sama krv a aj rifle mi pretiekli.neprijemna situacia,lebo som akurat sla na novu skolu a ani sme baby este moc nepoznali.ale sa priznam,predtym som mavala "spinenie",len som sa s mamou o tom nebavila.by ma nenapadlo,ze raz dostanem menzes pocas vyucovania...

mey020202

ja som dostala ked som mala 12 rokov aj 4 mesiace a este pred menstruaciou som mala taky vytok priesvitny ktory mam aj do teraz a uz mam 16 musim si stale davat intimky uz ma to stve ale na gyndu nepojdem hanbim sa

madison

moja kamaratka uz nosi podprdu. myslim od tej najmensej co je o cislo vacsia. a ja by som si do toho nemala co dat. dost ma to trapi. lebo som este nevidela takmer 15 r. dievca bez prs.neviem ako budem vyzerat na venceku.a ked mi oznamila dnes ze dostala 1.krat menzes , tak som sa citila ako taka ktora sa nevyvyja zdravo.. no proste tosa neda opisat.a ona je odo mna mladsia o 3 mesiace

madison

ja budem mat o 2 mesiace 15 . vsetky baby v deviatke maju menzes , len ja nie .. ale zatial oni su v tom ze ja mam .nemusim im predsa povedat pravdu..anie sme ani take kamosky takze tak ..a najviac ma trapi ,ze nemam absolutne prsia,len take trochulinku vystupene bradavky :) a citala som vela clankov o dospievani a vzddy to bolo inak popisane.

kikulka

19.1.2000,mala som 11 rokov,pár dní pred 12.narodeninami,hrozný deň,revala som ja k šalená,že chcem byť chlapec =D