Prva menstruacia

kvietocek

panika, no ako myslis, my sme boli tri sestry...V case, ked som dostala menzes, som vazila tusim 37 kg a mavala som to pravidelne, urcite nikdy nie pol roka bez...uchovavam si stare kalendariky:)

kvietocek

panika, no ako myslis, my sme tiez boli tri sestry...V case, ked som dostala menzes, som vazila tusim 37 kg a mavala som to pravidelne, urcite nikdy nie pol roka bez...uchovavam si stare kalendariky:)

kvietocek

panca, ja si nemyslim, ze pol roka bez menzesu je ok, ja som ho dostala ako 14 rocna a mala som ho maximalne 6 dni hore-dole. Kdeze pol roka...Mesiac je este ok, ale pol roka iste nie.

panča

didi
tvoje telo prechadza velkymi zmenami a same si na to musi zvyknut. Je normalne, ze na zaciatku mas medzi jednotlivymi krvacaniami aj pol rocnu prestavku. Len si zapisuj, kedy si mala krvacanie a uvidis, casom sa ti to vsetko upravi a budes to mat pravidelne.
A k strachu pre ine kocky -netreba sa bat, ked mate 14 rokov a stale nic. Kazde telo je ine, kazda z vas sa vyvija inak. Problem by bol, keby ste mali 18 a este nic. Tak si uzite cas, ked ste este bez menzesu (keby vas vsak nahodou napadlo vyuzit tento cas na nezavazny sex-tak pozor, nespoliehajte sa, ze ked este nemate menzes, tak nemozete otehotniet!!! )

didi

ja mam 13 a neviem ci som to uz mala lebo prve krvacanie som mala v aprili 2008 a od vtedy nic len take vytoky bielo-zltkaste s krvou. Tak som to uz mala alebo nie? PROSIM PORADTE!

zuziq

ja som dostala kramy v 11tich teraz mam 15 bola som prva zo vsetkych a je ovela lepsie dostat to neskor, nez skor, usetri sa kopa starosti

hoska

33babe...urcite je vsetko dobre...netrap sa tym a enmysli len na to.Ked to nechas tak ako to je a nechas prirodu a tvoje telo robit to co ma tak to pride skor ako si myslis....horsie by bolo kebyze mas nejakych 16...to by sme ta poslali uz na gyndu...takze klud a uzivaj si zivot bez menstruacie..