Prva menstruacia

mima 12345

mam 12 a nemam este menstruaciu tak by som sa chcela opytat ci suvisi mnozstvo vytoku z posvy s prichodom 1.menstruacie?? prosim poradte mi...dakujem..

berrynQa

juuj ta ja v 12 ale iba slabucke a 4 dni trvajuce, ja som sa koli tomu nestresovala, prezila som a som happy... vela stastia holky ktore este nemaju...trochu zavidim :P

chňapa

nechápem, čo tu riešite, "mám malé prsia, mám 12 a nemám menzes!!" prakticky ste si svoje otázky zodpovedali v otázke máte 12 rokov alebo 13 to je jedno a pokiaľ neviete vyvíjate sa do 18!!!!! celkom rozdiel tak sa nestresujte a budte naozaj radi, že ešte nemáte krámy tie budete mať do cca 50 tak si to užite zatiaľ...a neviem, prečo sa niekto za to hanbí je to predsa normálna vec čo je ľudksé nie je hriech, každý človek vie ako to chodí u ženy či muža...ale to časom pochopíte :)

...wéé...

ja som to dostala dnes...mam 11 rokov...vsetko je v pohode ale nerastu mi chlpy v pod pazusi...a ta menstruacia : v nedelu som sa zobudila sla som na wc a na nohavickach som mala krv ale teras krvacam dost silno...ked idem na wc tak mi krv kvapka je to v pohode?

girlygirlll

Moja, ja som dostala krámy v 13, ale poznám také dievčatá, čo to dostali ako 10-ročné a to je teda sila, pretože podľa mňa to je ešte príliš detská dušička. Ale vraj je to nromál od 10 - 15, záleží vraj do istej miery aj od toho, kedy to dostala tvoja mamka prvýkrát. Moja v 14 a ja v 13 a pol.takže je to pravedpodobné.