UZ NEVLADZEM ZIT

Príspevok v téme: UZ NEVLADZEM ZIT
judinka

uz nevladzem dalej zit nic ma nebavi vo vsetkom sa vzdavam uz nevladzem chcem zomriet!!!a to vsetko kvoli hlupemu zradlu..cez tyzen sa mi dari nejest,alebo jest ale uplne minimalne davam si velky pozor na kalorie,takze konzumujem za den max.dve jogurty,niekedy dostanem zachvat a pojem kadeco hlavne sladke a idem vzracat,no pride vikend a ja sa prepchavam cele dni,vcera som sa prepachavala cely den dneska zase,dorezala som si cele brucho,celu hrud,odbornu pomoc navstevujem no aj tak to nezvladam pomozte mi zomriet

hmmmm

tak denne 2 jogurty..hmm..kebyze nedostavas tie zachvaty obzerstva, velmi rzchlo sa dostanes do hrobu.. co takto zacat s anormalne stravovat, minimalne 5 krat denne, male davky, aby si nemavala zachvaty hladu .. ja sa snazim jest normalne a tiez ma niekedy chyti obzerstvo, ael narozdiel od teba, sa neviem vyvracat... takto som sa noc pred skuskou prejedla, tak ze ma az zlcnik bolel, tak som sa prudko vela naucila..na druhy den ma samozrejme vyrazila zo skusky,ale nejdem sa koli tomu zabijat, stravovanie je o tvojej pevnej voli, s tym rezanim rychlo prestan, lebo ti ostanu skarede jazvy

atena

judinka, všetko si dobre premysli. Naozaj jedlo stojí zato, aby si zomrela? Ak potrebuješ schudnúť, existuje veľa možností ako nato, to chce len pevné nervy. Ale rozhodne nevyvádzaj hlúposti, život je príliš krátky a jedlo a vôbec nič nestojí zato zomrieť

judinka

ta veta ze pomozte mi zomriet to som ju tam ani neviem ako mohla dat,ignorujte ju prosiim..ja som len zo seba chcela dat velke napetie s ktroym nedkazem bojovat,pretoze som nato velmmi slaba

kamos

Napis, ako ti mame pomoct zomriet a mi pre teba urobime vsetko, co sa da. Nebude to ale asi zadarmo. Podla mna , ak mas taketo problemy s jedlom, tak uz pre teba nema viacej cenu zit, pretoze na svete uz v podstate ziadne vacsie problemy neexistuju. Odpocivaj v pokoji.