UZ NEVLADZEM ZIT

Príspevok v téme: UZ NEVLADZEM ZIT
judinka

uz nevladzem dalej zit nic ma nebavi vo vsetkom sa vzdavam uz nevladzem chcem zomriet!!!a to vsetko kvoli hlupemu zradlu..cez tyzen sa mi dari nejest,alebo jest ale uplne minimalne davam si velky pozor na kalorie,takze konzumujem za den max.dve jogurty,niekedy dostanem zachvat a pojem kadeco hlavne sladke a idem vzracat,no pride vikend a ja sa prepchavam cele dni,vcera som sa prepachavala cely den dneska zase,dorezala som si cele brucho,celu hrud,odbornu pomoc navstevujem no aj tak to nezvladam pomozte mi zomriet

globus

A co ti vlastne je? Povedz si co chces docielit. Potom sa tak spravaj. Chces schudnut tak jedz menej. Ked ti chuti tak jedz to co ti chuti. Alebo nieco rob napr.to co ta zaujima a odputa pozornost od tvojho problemu. V jednoduchosti je sila na to nezabudni.

judinka

piece of peace
zuvacku ked dlho zujem aj mne nazenie hlad,no vzdy ked ho pocitim zuvacku rozzuvanu vyhodim a dam si novu preto mi vydrzi balik na jeden den

jaja

a neboj sa,bola som na tom rovnako zle ako ty,mozno aj horsie a som tu.
uvedom si,ze je to boj,ktory musis dobojovat SAMA,my ostatn ti len mozeme pomoct nakopnut sa na cestu

judinka

jaji nie,praveze cez vikend som z mamou a mame vela jedla,mama vari,pecie,nakupi sladkosti na vykend,nakupi jedlo...a mna to strasne laka..:(((
cez tyzden sa tomu snazim a viem vyhnut no pride vikend buuuuch ja zerem:(jak prasa:((