UZ NEVLADZEM ZIT

Príspevok v téme: UZ NEVLADZEM ZIT
judinka

uz nevladzem dalej zit nic ma nebavi vo vsetkom sa vzdavam uz nevladzem chcem zomriet!!!a to vsetko kvoli hlupemu zradlu..cez tyzen sa mi dari nejest,alebo jest ale uplne minimalne davam si velky pozor na kalorie,takze konzumujem za den max.dve jogurty,niekedy dostanem zachvat a pojem kadeco hlavne sladke a idem vzracat,no pride vikend a ja sa prepchavam cele dni,vcera som sa prepachavala cely den dneska zase,dorezala som si cele brucho,celu hrud,odbornu pomoc navstevujem no aj tak to nezvladam pomozte mi zomriet

Navy

Judinka, ty máš anorexiu. Ty si totiž chudá, len si myslíš, že nie si. Moja žena aj moja dcéra majú pri rovnakej výške vyše 50, a vôbec si nepripadajú tučné, a nikto sa im za to nevysmieva. Veď ani nemá za čo. A ak sa ti niekto vysmieva, tak nie za to, že si tučná, ale za to, že na to reaguješ. Niektorým to stačí. Problém nieje v tvojej tučnote, ale v tom, že veríš tomu, že si tučná. Ak by sa mi niekto vysmieval za to, že som černoch, a ja by som tomu uveril, tak si z toho začnem robiť hlavu. Lenže ja niesom černoch. A ty nie si tlstá chápeš. Je rozdiel medzi pocitom a skutočnosťou. U teba to je len pocit. Zbav sa toho pocitu, a zbavíš sa aj pocitu, že si tučná. Nesmieš hneď každému debilovi, ktorý sa ti začne vysmievať veriť. Oni sa ti vysmievajú preto, lebo sa im to páči, nie preto, že by si bola naozaj tučná.

hmmmm

ja som za mesiac dala dole zdravym chudnutim 4 kg, to je tak optimalne, ale to sa neda tak, ze 5 dni hladujem a potom cakam neviem co...ale je pravda, ze vtedy som boal v psychickej pohode, teraz stresy a tiez tlacim do hlavy, ale uz len par dni a hura opat idem pekne postupne chudnut.. skus zacat sportovat, tvoria sa ti pri tom navyse endorfiny, co ti zlepsi naladu :)

jaja

Judinka,pod bojovat,nie si sama s podobnym problemom.pojde to postupne a pomaly,spravis mnoho chyb,ale nauc sa odpustit si ich a ist dalej

jaja

skvele,ze si uvedomujes,ze takymto sposobom nic nedosiahnes:)ale to bolo,to je minulost,uz sa to nevrati...vaha nie je vec hodna vysmechu,vysmievaju sa z nej len chudaci...a takych treba mat na haku:)

judinka

naco chcem byt chuda??
ja uz nechcem ponizovanie,ja uz nechcem vysmech,ja by som to uz nezniesla....5 rokov-denno,denne je hadam dost :(
mam 162cm vaha ako kedy cez tyzden aj 48 cez vikendy aj 51..moj ciel je 45..ale to,takymto sposob nedosiahnem

Navy

Judinka, ak chceš schudnúť, tak to rob rozumne.
Pozri sa, taká Halina Pavlovská, je tučná ako prasa, a je v pohode. Poznáš ju?

hmmmm

kolko vazis a aky je tvoj ciel?
skus si prestat ratat co vsetko cey tyzden zies, aj mame to psychicky pomoze a ani ty nebudes mat take vykendove prezieracky... musis sa stravovat pravidelne, sama vidis, ze toto nema ziaden pozitivny efekt