hrcka

Príspevok v téme: hrcka
wich

cawte, moj dnesny problem je ze ma bolelo medzi rebrami asi 4 dni a potom ked som dal ruku do jednej polohy som zisitl ze tam je bolestiva hrcka , je to naboku asi vo vyske prsa ale na boku ne na prse...je pohybliva a je schovana medzi rebrami boli len ked sa jej dotkem alebo zrobim pohyb ruky..teraz ci nahodou nieco z toho nemoze mat s tym suvis : v hrdle mam dve bacili na ktore sa liecim antibiotikami a koli tomu mam na krku vacsie uzliny a este som bol u doktorky z hrcou pod pazuchou ale povedala ze to od holenia a hrca nakoniec zmizla
som muz a hrcka ma velkost asi , 7x7 milimerov

[zruseny12]

hlavne uz na to nemysli...pozri tu je jedna tema...mrkni sa na nu si mlady chlapec co povies na toto dievca?tema sa vola:AK MATE CAS, TAK SA MRKNI NA...A TROCHU SA ODREAGUJES OD HRCKY...

jojo123

sam vravis, ze si z tej hrcky cely besvoj, si doma, trapis sa koli tomu, tak zajtar mas pondelok, bez ku lekarke a uvidis co ti povie, nebudes uz tapat v tme...

wich

hmm urobim to takto kedze moj stav sa za posledne 2 dni asi zlepsil lebo ma to neboli az tak, pockam den dve ci sa to neurobi dajak, a ked ne ta pojdem ku lekarke

[zruseny12]

tak ja budem musiet koncit-rozhodni ako ty to citis a potom daj vediet-zelam ti pekny vecer a nech ti to do zajtra prejde a zmizne ta hrcka aby si sa uz netrapilll....a ozvi sa potom ako ti je...a ako si sa rozhodol...pa

[zruseny12]

prave,to je najhorsie, ze ja ju nevydim tak tazko posudit...len radsej pockaj a uvidis,a ked mas obavi tak chod hned k lekarke zajtra,ty musis posudit sam,je to len na tebe...

[zruseny12]

no,ale odrazu ked si posiloval tak ci fakt len si si nieco nenatrhol...pockaj a uvidis,len hlavne sa velmi nestresuj...

wich

ta nebolo to az take drasticke ale je pravda ze predtym bol moj pohyb max chodenie :D asi taky rok a sem tam behanie