Sex a zápal močových ciest

zabiatko11

ahoj, tieto problémy som mala aj ja kedysi, nedodržiavala som pitný režim, ale odkedy ho dodržiavam, klop, klop, som v poriadku, nehovorím, že je to aj tvoj prípad, ale človek nikdy nevie, veľa šťastia

bibba

ahoj wendy, dik za tip, posli mi prosim ta link na ten vyrobok, presne ten, ktory si kupujes... dufam, ze si ho kupujes na Slovensku :)

wendy298

dievčatá mne sa toto tiež stávalo často.. zápaly močového mechúra.. ale PREŠLO TO!!! :D
skúšala som všeličo ale vždy liečenie trvalo týždeň a viac, ale skúste to, čo pomohlo aj mne: OMEGA 3 COMPLEX. NUTRILITE!
www.youtube.com
omega 3 je všeobecne proti zápalom a na toto mi to pomohlo úžasne! od vtedy som mala iba raz slabý zápal čo prešiel za deň..
prečo nutrilite? je to kvalita.. vstrebateľnosť 96% a pozrite sa čo spravila tretina kapsuly s tým pohárikom.. presne tak to ničí baktérie v tele (v tomto prípade escherichia coli v močovom mechúri)
pri zápale si treba dať dve kapsuly denne 2 hodiny po jedle a hodinu pred jedlom. Preventívne 1 kapsulu denne. Nesmie sa miešať s tukmi (omega 6)
vyskúšajte :) pomôže vám to ako aj mne.. fakt pecka liek :D

bibba

Prosim, ktore volnodostupne tabletky na mocovy mechur/mocove cesty su najlepsie? :( Urinal Akurat forte od WALMARK je dobry???

kajka

ja ani sex nemávam a mávam zápaly močového mechura a vaječnikov skoro každý mesiac..stále ma to bolí,tak sa liečim len bylinkami a čajmi

Allenkaaaa

Bibba, po sexe sa treba vzdy vycikat. Aj keby bolo neviem kolko hodin v noci a dobre je aj hned si naordinovat urologicky caj. Tym, ze sa hned vycikas, vyplavis z mechura vsetky bakterie. Apson mne to pomaha. Ako nahle sa potom nevycikam, na druhy den uz citim pobolievanie :) vyskusaj

bibba

Caute baby... :( tiez mam tento problem. teraz mam staleho partnera, pravidelny sex, a zial zda sa mi, ze mavam zapal mocovych ciest, alebo mocoveho mechura (nevyznam sa vtom) prave kvoli sexu. nerobi mi tiez dobre prievan a chlad, vzdy lahko prechladnem, nohy mavam studene aj v zime.
teraz to mam asi 4 mesiace, mozno dlhsie, co sa mi to stale vracia a opakuje. (nebola som u lekara pre antibiotika- tomu som sa chcela vyhnut, jednak antibiotika neuznavam, a po druhe, ako by to vlastne bolo? po dobrani antibiotik by mi bolo lepsie, ale kde mam zaruku, ze to sex opät nevyvola?)
priznaky mam take, ze niekedy je to az take neznesitelne, ze mam pocit, ze sa na mieste pocikam. samozrejme, dojdem na wc a vyjde zo mna "par kvapiek", ale pritom STALE mam nutkanie ist na zachod :(
a neboli ma v podbrusku, ani ma to nereze a nepali, ked cikam, krv som este nemala v moci. ale podstatne je, ze niekedy to je ok, ale niekedy na nevydrzanie! katastrofa uplna.
berem skoro pravidelne brusinky v kapsuliach a pijem urologicky caj. zaujimaju ma aj nejake "domace recepty", vcera mi dal priatel vypit pohar vlaznej vody, kde sa pridavaju dve lyzice medu + lyzica skorice. zda sa mi, ze to trochu pomohlo.
pozna niekto este nieco take podobne? "domace"?
lekarovi sa asi nevyhnem nakoniec, ale toto ma trapi, je to neprijemna vec a otravuje ma to dost...
necitala som si vsetky prispevky, ale mohla by mi tu nejaka dobra dusa nieco ucinne poradit?
hocico! ak sa treba vyhnut nejakym potravinam, co spravit pred a po sexe, aby to nebolo take drasticke potom? (ale ked som vcera vypila ten medovo-skoricovy "napoj", prislo mi zle. mala som prazdny zaludok a asi to bolo tazke nanho. vyvracala som to. a keby aspon to bolo vsetko... nakonci som vypluvala take mensie krvne zrazeniny. to sa mi este nestalo. to zas co moze byt?! nevie niekto?

zacinam byt zufala:) za reakciu/e vopred Diiik :)

majus910

Ahojte, ako to tak citam, vidim, ze nie som sama, ktora trpi. Pred hodinou som sa vratila z pohotovosti, v moci mam krv, strasne ma to pali a nemozem ani spat, lebo mam stale pocit, ze mi treba cikat. snad to poznate. vam sa da zaspat? vzala som prvu davku antibiotik, tak verim, ze mi pomozu, minule ked som mala zapal, tiez zabrali. drzim palce vsetkym, ktori s tym tiez bojuju a obdivujem vas vsetky,ze to nejako dokazete vydrzat..:)