Zjedol som plesnive potraviny

Príspevok v téme: Zjedol som plesnive potraviny
erikci

Ahojte v sobotu rano som si dal na ranajky tri rozky pasteta+papriky. Ked som vytiahol 4ty a zahryzol som do neho hned som si vsimol ze je plesnivy. Je viac nez pravdepodobne ze ked bol plesnivy ten boli aj tie pred tym i ked mozno nie v takom mnozstve. Otazka je co teraz? Cital som si na nete mnozstvo clankov o skodlivosti mykotoxinov,aflatoxinov a poviem vam za mam teraz celkom velky strach. Mam ist preventivne na nejake vysetrenie alebo len dufat ze budem v pohode?? Otazka je ci by ma vobec niekam poslali ked mi v podstate zatial nic nie je.

paradajkyy

Mne sa stalo niečo podobné , kúpil som z Tesca cherry paradajky 500 g balenie asi den boli v špajzi .. a potom som bol pri počítači a tak som si ich otvoril a začal som jesť , tie zvrchu boli v pohode ale pozeral som nejaký fim a jedol som a pod tým boli plesnivé ... fajná hustá biele pavučinková pleseň ... pár som ich zjedol a potom som si všimol že tam je mega pleseň ... hned som sa išiel vyvracať .... a dal som si čaj s medom a propolisom
a sa mi zdá že kurkumu rozmixovanú vo vode

Alen_ka

keby boli plesnive, tak si myslim, ze by si si ich vsimol...a neboj, nic sa ti nestane...mozno budes mat traviace problemy ale to prejde..

erikuska

podla mna zbytocne stresujes, nic sa ti nestane a zbytocne by si stratil cas vycakavanim u doktorov na nejake bezvyznamne vysetrenia

0vecka

prosim o rychlu odpoved citam teraz knihu o typkovi v gulagu... tam zrali furt nieco plesnive a ten chlap este dnes zije... akoze ak zjes raz za rok nieco plesnive tak max dostanes sracku...ale skor sa ti nestane vobec nic

mmoonna

Neboj sa, nič sa ti nestane. Maximálne ťa preženie, ale myslím, že ani to. Veď si toho nezjedla na kýble. Kľud

prosim o rychlu odpoved

Prosim pomoc zrovna som si natrela chlieb pastetou a jedla som a zrazu v jednom zakusnuti som zacitila plesen ale neskoro ja som to zhltla ale ta plesen nebola skoro ani vidiet prosim pomoc zblaznim sa s toho urobi mi to nieco ? Alkohol pit nemozem niesom plnoleta ako to mam dostat z tela ?

jajasony

...tiež pravda :-) možno som to trochu prehnala, možno to bolo také decko, decko a niečo... dokopy, našťastie už ako tak vyprchalo, radšej sa ale nad tým nebudem zamyšľať lebo dnes nezaspím, že čo som si to dnes so sebou narobila...