Rozchod s priatelkou

Príspevok v téme: Rozchod s priatelkou
xmanko2

Ahojte,

asi pred mesiacom sa so mnou rozisla priatelka a velmi tazko to doteraz znasam. Boli sme spolu 1r 3m a do buducna som ju planoval poziadat o ruku. Rozisla sa so mnou pred skuskovym a nesmierne ma to este stale boli. Ako dovod mi povedala ze potrebuje byt sama, potrebuje viac priestoru, ze jej city nie su uz take silne... Stale ju milujem a chcel by som ju spat, ale ona nechce o novej sanci ani pocut a ja sa na nu nedokazem pozerat ako na kamaratku. Nemozem poriadne spavat, nic ma nebavi, nemam ziadne ciele, nedokazem sa sustredit ani odreagovat, nechuti mi jest, citim sa slaby, stale na nu myslim a cakam kedy sa ku sebe vratime a prebudim sa uz konecne z tejto nocnej mori, citim silne depresie a stavy uzkozti, kazdu chvilu premyslam nad samovrazdou, utapam sa v alkohole ... Neviem co dalej robit. Vyrozpravanie sa priatelom a rodine mi nepomaha. Co mam robit ked ju stale milujem ?

xmanko2

xmanko2

neviem co mam robit dnes ( 24.6.08 20:00 ) je koncert lennyho na ktoreho sme mali kupene listky ( jeden ja jeden ona ) nechal som jej svoj ze ja tam nedokazem ist s nou ako kamaratkou ... mam sa jej ozvat ze co a ako ? uz je to mesiac co sme sa rozisli a stale ma to velmi boli a chcel by som ju spat ... neviem ci to preboli a ci chcem vobec na to niekedy zabudnut

karol

nuz, citam, pochopil som, ale asi to musi najskor prejst, potom asi budem mudrejsi. Niesom presvedceny, ze by sa to tocilo prave o peniazoch...
Hm, clovek nevie, co mu zivot prinesie...
Nuz, mozno sa raz dockam a mozno "laska" kvitne v kazdom veku, tak uvidim, ako sa veci vyvinu. Inak som dost plachy, a opatrny.

Dikes za take male pozitivne slova :-)

kamoska

karol, ako to čítaš ? Veď ti bolo jasne napísané, že keď nájdeš babu, ktorá má tiež taký slabý sexuálny apetít ako ty, tak to bude fajn. Ja som sa tiež už raz rozišla s chalanom, ktorý sex vôbec nepotreboval, vždy ho iba vydržal a tiež môžem potrvdiť, že ak má baba skvelý sex so svojim partnerom, tak takého neopúšťa kvôli prachatejšiemu.Ale keď má ten sex zlý, tak k prachatému odíde, aj keby sním mala znovu zlý sex...dúfam, že chápeš, čo tým chcem naznačiť. A aby som Ťa ukľudnila, ja mám kamošku, ktorá potrebuje sex tak 1x za rok a jej partneri vždy boli takí istí ako ona, takže nie si sám.A pritom je to atraktívna baba, po ktorej všetci slintajú.

karol

rodrigez: male prirodzenie to nieje, s tym problem vobec nemam a ani si s takymi vecami hlavu nelamem. No mozno to ma suvis so strajkujucim saskom (obcas som sa po polhodine spravil, aj ked niekolkokrat pri tom zmakol)...
hmm, takze pravdepodobnost, ze by som mohol mat kvalitny dlhodoby vztah nezalozeny na sexe je nulova...

a co...mozno to tak ma byt...

agina

rodriguez tak s tym by som nesuhlasila. Velkeho pytona vyhladavaju len tie barbiny, ktore ani nevedia, co je to sex a myslia si, ze velky ich lepsie spravi.Nie je to pravda.Sex s velkym penisom je skor utrpenie ked naraza na krcok maternice a sposobuje obrovsku bolest.

rodrigez

No ja skor poznam pripad, kedy sa holka vykaslala na zadzobaneho mamona. A dovod? No hodi sa na to asi jeden z oblubenych citatov mojho starsieho kolegu... KED MAS VELKY K...T NEPOTREBUJES ZIADNE FERRARI! omluvam sa za tu nadavku, ale ta sa tam moc hodi, bez nej by to nevistihlo podstatu...

kamos

jasne. netvrdil som, ze vsetky, bo som si nebol isty. Ale ked si to tu vysvetlila, tak uz aj tomu verim.

Co mate mimochodom vsetky s tou mojou? Nevedel som, ze moje intimne vztahy su tak ostro sledovane.