Piercing v pupku

tralalaaa

wladQa117 - nesmieš kupať tri mesiace ??? pre boha, to ti čo za debila povedalo ?!!! normalne sa môžeš kupať, ale kup si antibakterialne mydlo v lekarni a umývaj sa tým. klasické a tekuté mydla ta budu štípať a zapali sa ti to. po cca 3 mesiacoch možeš už aj klasické. hlavne si to nechytaj špinavými rukami a čisti si to aspon tri krat za den.

monicka - treba si davať slané obklady dva krat denne. tepla voda - cca 1 dcl a lyžička soly. stiahne ti zápal. rob to pravidelne, lebo sa ti to nezahoji ! musíš to mať hlavne čisté. aj maličké vlakienko z trička sa ti tam môže zapaliť. a hlavne nevykrucaj a nezdvýhaj ten šperk.

vela šťastia

67lucia88

zdravím:) mala by som jednu takú otázočku, mala som piercing v pupku, už teraz nie ale počula som, že to môže spôsobiť neplodnosť? je to pravda? dievčatá, ktoré máte skúsenosti odpovedzte, ak môžte, dakujeem:)

wladQa117

ja by som sa sa chcela spitat ked sa mi este ken hoji piercing tak co sa stane ked sa okupem lebo prve 3mesiace sa kupat nesiem stane sa s tym nieco alebo to bude len stipat?...ako v chlorovanej vode

miska9128

tak co ja viem tak dalo sa to prezit a tetovanie to nvm ako boli ale tak mne bolest nevadí to je najmenej aj keby som skapať mala ale musim mat ten pierc naspät ale tak co som tu citala ze jedna baba si aj 3krat dala prepichnuť pupok takze nvm alebo zas jednej ze to dal piercer hlbšie napriek malej jazve ale aj tak ja to velmi chcem

žid Baribal

myslím, že jazvička zostane...

a bolí to vlastne? trebárs viac ako tetovanie?- veľké tetovanie, potom by som sa na nejaký nechal nahovoriť aj ja :))

miska9128

cawte,mam problém a to taky ze su to uz pomaly dva tyzdne co som si vybrala pierc z pupku lebo sa mi zmensila koza a pierc mi uz tak ovísal ze mi to za to nestalo tak som si to radsej vybrala a chcem ist znova na prepich. Chcem sa len spytat ze ci mi ostane nejaka jazva alebo ci sa to zahojí uplne alebo ci vôbec môzem ist na prepich ?? pls poradte mi dakujem

miska9128@azet.sk

bejbyyyyyyyy

ahojte ja som mala piiiierc v pupku minuly rok... zo zaciatku pohodicka ani prepich az tak nebolel len taky zvlasny pocit akoby som mala dacio tazke polozene na pupku ved viete :))) ale potom mi to zacalo hnisat co som bola na plavbarni,a si mi uskodil ten chlor jejda ale ked ja tak rada plavam :D potom som to mala uplne super zahojene anoa le potom sa mi zacala zmensovat košticka tam kde som to mala prepichnute au a som si bola dat vybrat :((( ale chcem znovaaa ja som si akosi na tu bolest uz aj zvykla aj ked teraz nemam ziadne starosti s tym ..ze uz sa mi minula vodiocka na cistenie treba novuuuu .D alebo podobne ale teraz si nedam z ocele sale z titanu aj ta piercerka mi povedala ze to je najlepsie

ale chcea by som sa spytat.... mam tak taku malu jazvycku.. a mam pocit ze kozticka je tensia nebude vadit ked si to prepichnem znovu?? no v studiu myslim.... hadam ni.. papaaaa :))

Nikynka

No nemyslím, že piercingy sú zlá a bolestivá vec. Ja osobne som mala už 8 a každý mi stál za to...skúsila som už asi všetky miesta na tele, kam sa dá dať...a všade sa mi páčil. Len horšie sa mi to zdalo v jazyku, ako v pupku. Takže žiadne strachy a s chuťou do toho!

anucha

baby ja mam uz pircing v bruchu asi dva roky.nenatierala som si to vobec nicim ziadne masticky zbytocne a podobne este viac to drazdi nech si telo nato zvykne samo..prve dva tyzdne som mala hnis rukou som si ho normalne vytlacila a tym to haslo kupala som sa uplne v pohode nic ma nebolelo a neboli ani teraz..velakrat zabudam ze ho mam...mala som prvy s chirurgickej ocele to odporucaju doktory a teraz mam druhy okrasny tiez s chirurgickej a mozem povedat ze mam aj v jazyku a tam mam tiez chirurgicku ocel ale kvoli zubom aby sa nekazili mam vrchnu gulicku s plastu..