poradte!prosim

gater

Nic nepremeskas i keby si cakala este pät rokov. Ked budes mat dvadsatpät povies si,ze si bola hlupa. Ked budes mat tridsat povies si,ze v dvadstpätke si bola hlupa... Clovek ma slobodnu volu a moze sa rozhodnut ako chce. Rozhodni sa ako chces. Vedz vsak,ze tvoja mama je starsia a mala by si ju mat v ucte, ma viac skusenosti a urcite ti nechce nic zle poradit.. j

anti arabian love

Arabian love...nad tym si sa nezamyslela preco chce zrovna teba a nie nejaku inu arabku??? Pretoze mu ponukas lepsie moznosti...najma keby si sa zanho vydala...a moja, pocuvaj ma, nic nie je take ako sa zda! Ved ak si citala aj tu knizku tak vies ze Moody zil 20 rokov v amerike! 20!!! A napriek tomu mu preplo a z "bozskeho, citliveho, uzasneho, milujuceho"otecka a manzela sa stala totalna bestia, surovec, idiot, nasilnik, unosca atd...Rozmyslaj dopredu...To je iny svet, bohuzial...ine nabozenstvo, ine zmyslanie! To su obrovske diferencie...Je mi luto, viem si predstavit ze ho mas ozaj velmi rada, ale naozaj ti odporucam zabudnut...je mi luto...nemala si dotoho vobec padnut :(. Ja tak rada pisem podporujuce odkazy a rady, ale toto naozaj nie! Na 100%...
Volumka, vola sa to čador.

anti arabian love

Arabian love...nad tym si sa nezamyslela preco chce zrovna teba a nie nejaku inu arabku??? Pretoze mu ponukas lepsie moznosti...najma keby si sa zanho vydala...a moja, pocuvaj ma, nic nie je take ako sa zda! Ved ak si citala aj tu knizku tak vies ze Moody zil 20 rokov v amerike! 20!!! A napriek tomu mu preplo a z "bozskeho, citliveho, uzasneho, milujuceho"otecka a manzela sa stala totalna bestia, surovec, idiot, nasilnik, unosca atd...Rozmyslaj dopredu...To je iny svet, bohuzial...ine nabozenstvo, ine zmyslanie! To su obrovske diferencie...Je mi luto, viem si predstavit ze ho mas ozaj velmi rada, ale naozaj ti odporucam zabudnut...je mi luto...nemala si dotoho vobec padnut :(. Ja tak rada pisem podporujuce odkazy a rady, ale toto naozaj nie! Na 100%...
Volumka, vola sa to čador.

hi

no moja mat araba to si neviem predstavit teda tam uz je dost rozdiel v mentalite a tak ..ja mam priatela tiez cudzinca taliana zijem v taliansku snim sme spolu skoro 2 roky a vsetko je ok ..ale mat araba no neviem ako by to bolo ale tak vyskusaj stretni sa snim chod ho kuknut a uvidis po case co a ako ved si ho nejdes predsa brat =)ja by som sa nenechala odradit ja som taka proste ze idem za tym co xcem tvrdohlava cize keby som ho mala rada urcite by som za nim isla..a po case by si zistila ci hovori pravdu ci nie takto z pisania to asi len tazko zistis =)

arabian love

vies gater ja len nechcem premeskat lasku co ked je to naozaj laska nikdy nevies..chcem ho spoznat a tak...no neviem poradte nieco

Volumka

Ja som jedna z tých báb, ktorá dosť dá na názor matky, pretože viem, že ona mi chce dobre.(hoc nie vždy sa riadim podľa nej ak to uznám za vhodné, čo rešpektuje a vždy mi povie, že je to tvoj život musíš sa rozhodnúť ty) Ale zas je pravdou, že ju nemôžem zaradiť do sekcie "stará škola"... Kráča s dobou, ale v tomto by mala určite podobný názor na to ako ja.

arabian love

ano mama povedala ze nemam rozum sa vobec vyspat s nim a nieto este odist kdesi ze ked to spravim sklamem ju a take ...ona je stra skola