poradte!prosim

utopia

Len chod a predá ťa tam. Ako možeš takemu naivne veriť? Najdi si tu normalneho chlapca a vykašli sa na araba.

arabian love

maybe:vies len ja som sa s nim stretla osobne a stravila som s nim nejaky ten cas tak neviem ci sa to da porovnavat s chatom.

maybe

ja Ti napisem sovju "skusenost"s chalanmi z toho sveta..kedysi mi jedna kamaratka poradila jeden chat, kde sa dalo chatovat s ludmi z celeho sveta v roznych jazykoch..coz som ja chcela troska pre udrziavanie mojej anglictiny..tak som tam zacala chodit, chatovat..s hocikym...takmer vzdy mi pisali nejaki turci, arabi a pod..ale poviem ti, nieco strasne..boli dost taki vtieravi, castokrat mi uz po par riadkoch napisali, ze ma lubia a aby som tam dosla a ze aby som sa za neho vydala..po par riadkoch!co sa ma spytal akurat ako sa mam, odkial som a co studujem..dokonca jeden chcel prist za mnou, ze si ma zoberie!vies jak som sa vtedy zlakla?ze nejaky turek dojde a bude ma tu prenasledovat s tym, ze mi navrhol sobas a ze ma strasne miluje??!!neslusne povedane, k certu s nimi!ako nevravim, moze sa najst aj dobry..aale...ako pisali..je to ina mentalita, ine nabozenstvo, zvyky..a to fakt, ze 90% z tych, co mi tam pisali, boli chlapi z blizkeho vychodu..ked som uz potom tam chodila chatovat, tak jedine co som robila, ked mi napisal nejaky takyto, tak som ho hned zrusila..mohol mi napisat aj 10krat, vzdy som zrusila..s tymito ludmi som sa ani nebavila..mozno trocha krute, ale radsej, ako nejake problemy..

marianna24

ahoj.poradim ti dobre nechod za nim a ani ho nekontaktuj.je to ina mentalita ina kultura.ja som mala priatela z saudskej arabie stretli sme sa v belgicku bol mily kupil mi vsetko co som chcela a ked som s nim do arabie zmenil sa na doslovne hovedo krical na mna ze si mam zahalit tvar nechcel ma pustit domov roztrhol mi pas.nebit slovenskej delegatky neviem nevie m ako by somboal dopadla..s pozdravom Marinna

anti arabian love

Ale pocuj, ako si to velke zamilovanie postihala za jednu dovolenku? :-p. to bola nejaka aspon 2-mesacna dovolenka? Mno ja neviem, ci sa da tak bezhlavo zalubit do niekoho tak rychlo, pokial ano, tak vyckaj, a zabudnes...
Ja neviem...toto je moj nazor...ty sa musis rozhodnut, ale bolo by mi nesmierne luto keby som raz o tebe niekde v buducnosti citala na bleskovkach :-p
Aj ja viem co je nestastna laska, ale o tom inokedy, no treba byt silny a trhnut tym kym sa da, aj ked to rani.

arabian love

tak ja mamu uznavam co hovori a tak.ale nemozem sa odputat od neho ked vola sa normalne trasiem.zlozite to je za normalnych okolnosti by som sa spametala a povedala si nebud "naivna krava" ale teraz ja neviem co sa deje

anti arabian love

Jaj, a este to som chcela ze aj prednedavnom tu bol zivy priklad toho typka zo Syrie ci Libanonu tusim, co uniesol deti tej Slovenskej zene...neviem ci boli nejake pokroky, ale co sa deje teraz, ale ak si dobre pamatam, tak zenska za neho bola vydata, takze si moze piskat, kedze deti tympadom (ked uz sa nachadzaju v moslimskej krajine) patria otcovi!
Musis rozmyslat dopredu! Ja teraz nechcem hadzat kazdeho do rovnakeho vreca, ale metoda a typ vychovy je rovnaky...a radsej rozmyslat teraz dopredu, ako potom cely zivot plakat nad vlastnou sprostotou...Vyber si hocikoho! Slovak, Cech, Madar, Rakusak, Spaniel, American, Mexican, ci aj Eskimak, ale NIKDY NIKDY nie MOSLIMA!!!