Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

PETERsro

Miro.. Pokiaľ máš nápad na podnikanie, ani neváhaj. Sám podnikám už niekoľko rokov. O to viac že máš rodinu. Nepomôžeš si sám, druhí ti nepomôžu. Bolesti boli sú aj budú, raz horšie raz menšie, inokedy žiadne. Vždy sa dá premôcť i keď netvrdím že je to správny prístup. Lenže účty platiť treba. Ono ale zas záleží aký druh podnikania... ísť robiť kdesi na stavbu ako živnostník iste neodporúčam.-)

43

no,to je to ,že si to teda mala ukažkove,
presne ako to ma byť.
ja to mam take rozhadzane a to metie aj doktorov aj mna -:)

43

no,to je to ,že si to teda mala ukažkove,
presne ako to ma byť.
ja to mam take rozhadzane a to metie aj doktorov aj mna -:)

ema123

43) Mňa pálila stále celá noha, presne v miestach, kde sa tiahne sedací nerv - zadok, zadná strana stehna, lýtko vzadu a spodok chodidla až k prstom.

www.arnoldehret.org

43

ema ,teda este ak ta moc neotravujem :
ta noha t akde palila?tiež tak že raz tam raz zase inde?
mna pali napr.chvilu pod kolenom,potom zase n akolene,chvilu na lytku,chvilu na holennej kosti až k palcu.
v nohe mam pocit ako keby som ju mala opuchnutu ,ale nemam.na stehne alebo pod stehnom citim tiež sem tam take tahanie.

ema123

43) Mňa noha neustále bolela, pálila a nemohla som spať niekoľko týždňov. Pri cviku 20) som pocítila prvá krát po dlhej dobe skutočnú úľavu, bolesť sa v tej polohe rozplynula. Nechcela som sa vtedy ani pohnúť, tak mi bolo dobre. :-) Keď som sa vrátila do bežnej polohy, tak sa bolesti vrátili. Z toho, čo som si potom prečítala o Piriformis syndróme, tak všetko nasvedčovalo tomu, že ho mám. Cvičila som strečové cviky na rozťahovanie hruškového svalu a pomohlo.

43

no tie dalsie,to su vlastne ti emckenzieho cviky,alebo teda ja neviem možno su to všetko take iste.
a teba to nebolelo ked si začala cvičit ten cvik?ked si mala este problem s tou nohou?
ono to v podstate neni nejaka bolest,ale tahanie silne.

43

no tie dalsie,to su vlastne ti emckenzieho cviky,alebo teda ja neviem možno su to všetko take iste.
a teba to nebolelo ked si začala cvičit ten cvik?ked si mala este problem s tou nohou?
ono to v podstate neni nejaka bolest,ale tahanie silne.

ema123

43) Ak ti ten cvik nerobí dobre, ale zhoršuje stav, tak skús iné. Tu sú ďalšie cviky na ten nešťastný sedací nerv:

www.spine-health.com

www.spine-health.com

www.spine-health.com

www.spine-health.com

www.spine-health.com

Skúšaj a hľadaj ten, ktorí ti prinesie úľavu.