Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

Roolie

Miro 70 supeeeeeer :) gratulujem Ti, tak treab rozbehnut tu reklamnu kampan. Miro je velmi sikovny a robi nabytok aj kuchyne namieru, videla som aj obrazky a naozaj to bolo profi :)))

Malaanka
a ty si dostala papier od ortopeda alebo obvodneho na navrh na kupele a stym si isla do poistovne? Kedy planujes v juni? Napis kludne mailik na styrunka@gmail.com
Dakujeeem aj za to drzanie palcov :)

Milka 3
zena, mas skener? Posli naskenovane vyjadrenie z Uradu prace, preco Ti neuznali ZTP a ja im napisem spatne list. OK?

Viktoria 3
neboj sa ozonu, ja idem na to teraz v pondelok uz druhy krat. Je dobre ak tam pojdes s niekym, kto Ta potom odvezie domov a ty si lahnes do postele a budes oddychovat. Ja som uz na druhy den bola v robote, ale ak zostanes este 1 den doma, nic sa nestane. ja som diagnoza workoholik a hyperaktivec, takze ja by som dlhsie nevydrzala, ale ak mas moznost, zostat doma mozes aj tyzden :) zalezi na Tebe. Ale ak sa budes citit fajn, co dufam, ze ano, tak kludne chod do prace :)))

Bosco ako pokracujes? nejaky progress?

Viktoria 3

Ozon
Vie mi niekto poradiť, či je po ozóne nutné ostať doma na PN-ke zopár dní, alebo sa dá ísť na druhý deň do práce? Ďakujem.

malaanka

Milka 3
ja som aj myslela úrad práce.Len neprešvihni termín na odvolanie.
Nedaj sa nikým zastrašiť,máš problémy,jednoducho do práce ísť nemôžeš.

malaanka

Miro 70
podala som si do zdr.poisťovne návrh na kúpeľnú liečbu,ako mám postupovať ďalej,kedy sa mám skontaktovať s kúpeľmi?
A ak môžem vedieť,tak v čom podnikáš?

miro70

ahoj milka 3
to je nejaký žart s tým čiastočným ja som ho dostal a nemal som žiadnu opku...teraz vo štvrtok idem na komisiu po roku ktorá mešká len 7 mesiacov ale to už mám dve opky za sebou tak so zvedaví...inak dnes som mal aj inú komisiu na príspevok na podnikanie...a kedže som to dal tak od 1.5 pracujem na svojom a mám svoju chránenú dielňu kedže som ZŤP...dúfam že chrbtica bude poslúchať...držím ti palce