Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

malaanka

Milka3 máš tam degeneratívne zmeny,protruzia-je vysunutie,vytlačenie.
Veľmi dôležité je ako a či vôbec zasahuje do miechy.Odpíš mi celý nález na mail.

milka 3

Malaanka

No nieje to bohvie čo lebo ma dost boli noha a hlava.Na MRI krčnej mám výsledok: protruzia disku C5/6 paramedialne vpravo parcialne krytá osteoprodukciami.Osteochondroza C5/6. Viete mi niekto povedat čo to vlastne je? Ďakujem

malaanka

dafne.Miro70

teším sa s vami,že sa máte dobre.Nech vám to vydrží čo najdlhšie.Dúfam,že aj mne liečenie pomôže

Roolie

Malaanka

ahojky, tak ja uz dnes zarezavam v robote :) Ale zcydok pondelka som prespala a vcera takisto. Teraz neviem, ci z toho tepla, alebo z ozonu :)) bolesti nemam nastastie, ale v ten pondelok som citila take pulzovanie v tej casti a mensi tlak, ale uz na druhy den bolo dobre. Akurat sa mi zda, ze prvy krat som to celkovo znasala lepsie a aj lepsi vysledok bol,ale nechcem to zakriknut, nemozem byt taka nevdacnica. :)
A teraz este tie kupele keby vysli tak som stastna ako blcha :))))

Dafne, super sprava, tesim sa, ze sa dobre citis :)

Miro70
tak hor sa do roboty nejaky letacik vyrobit s obrazkom na propagaciu, hmm? Ked si v takej dobrej forme, treba to vyuzit :))))

dafne

Ahoj malaanka, dakujem za opýtanie, zatiaľ je to fajn...kríže bolia minimálne...noha vôbec...verím,že to vydrží čo najdlhšie...prajem všetkým krásne slnečné dni bez bolesti :-))))

malaanka

milka3
ešte neviem presný dátum,ešte nemám schválenie od poisťovne.Len som tam napísala,že v júni.
A ako sa máš teraz,je to trochu lepšie?
Roolie
ako bolo po ozóne,už si sa vyspala a nemáš bolesti?
Miro70
ako sa ti darí po liečení,ešte pretrvávajú priaznivé účinky liečenia?
Dafne
ty si už dlhšie v práci,ako to zvládaš?

Bosco
ako pokračuješ?