ppp a laska

Príspevok v téme: ppp a laska
nikushik

na pohlad dost divna tema ja viem, ale dnes som nad tym rozmyslala a dospela som k nazoru ze

ppp cloveka obera o city, obera ho o lasku, obera ho o schopnost lasku prijat a verit ze ho moze niekto mat rad, lubit takeho ako je...a v neposlednom rade su to aj tajomstva s ppp spojene, ktore ludi rozdeluju

ten strach ze niesme dost dobre, baby poznate to?

brunka

nikushik to, co si napisala o laske a ppp v tvojom uvodnom prispevku - presne k tomu istemu nazoru som dospela aj ja. Mna ppp obrala o lasku a o shopnost verit ludom a neviem, ci sa to niekedy zmeni.

nikushik

ty si sa vyliecila? vies totizto problem je v tom, ze moje okolie nikto nevie ze som chora, ja som sa za to hambila strasne...rodicia si myslia ze si chorobu vymyslam, neokazu pochopit ze..mala som take stadium ze keby sa ma niekto pytal ci radsej mi zomrie pes alebo zjem horalku, tak asi...:(((
teraz je to taka divna faza, taka prechodna by som povedal, medzi dvoma extremami anorexiou a prezieranim, uz trva tak pol roka...vazim cca 58 a mam 177, no chcem schudnut...bozeee uz zase :( teraz je to v pohode, jem co cchem skoro, teda hranolky som nemala uz 4 roky..a ich stale jest nedokezem..ale aj sladk si dam, alae dokazem ho jest len doobeda :(

asipojdem k psychologovi, nez to dopadne zle..

ewanescance21

Poznám to a dobre. Trpela som anorexiou a vtom čase sa mi všetko zdalo pre mňa hrozné........aj nádherný den.....bez chyby........bo anorekticky su chore a chory ludia su smutny a vyliec sa drzim palce!!!!!!

nikushik

juuj baby aka som rada ze ste ma tu nezvozili pod holu zem ze co za somariny to zakladam, ja som len chcela poukazat ze ppp neznamena len problem s tanierom ktory mame pred sebou, problemy su aj v inych sferach zivota, ci uz prca a laska :(
baby ja som dneska zase videla jeho auto, mne uz z toho asi hrabne, musim na to zabudnut...skutocne chcem, a ked sa chce tak sa da no nie?
a to s tym ze sa hambis pred nim jest, to iste som zazivala aj ja...teda mala som iba jeden vztah, a to bolo dost nestastne, totizto s tym chalanom som si zacala len preto lebo som si myslela ze sa oslobodim od myslienok na toho druheho, lenze opak bol pravdou..ten pocit ze mu klamem do oci, ze ho v podstate vyuzivam ma bolel este viac :( a k jdlu, ked som bola s nim tiez som vobec cnechela jest, vzdy som tak maximalne jeden kusok pizze do seba natrepala :(
viete co by som raz chela zazit este?...

taky ten pocit, ze kamaratky mi zavolaju
ahoj sunka co nejdes dneska vecer na pizzu?...
a ja poviem bez rozmyslania, hladania unikov, ako nejest poviem jednoducho JASNE TESIM SA.
snad sa to raz vrati ten pocit

opekanec

toto vobec neni odveci tema... ppp a laska spolu fakt dost suvisia.. sice nemam ppp, ale mam zo svojej postavy dost ze komplexy a preto sa aj pri frajerovi dost blbo citim, ked sa ma chce dotknut, alebo vyzliekat ma alebo tak....
a s tymi tajomstvami to mas pravdu, lebo nemozes byt fakt priatelovi uplne otvorena a uprimna lebo nechces aby sa o tom dozvedel...
ja sa dokonca citim trapne aj pred nim jest, ze si o mne bude mysliet....