ADHD-hyperaktivita a Strattera

Príspevok v téme: ADHD-hyperaktivita a Strattera
moniebi

Ahoj,potrebujem poradit! Mam 12 rocneho syna s diagnozou ADHD ( lahka mozgova disfunkcia - hyperaktivita s poruchou pozornosti) a uz sme v koncoch. Je to dieta s vysokou inteligenciou a nesmiernym talentom, v nasom pripade ma syn hudobny talent, ale v skole je to katastrofa. Tym, ze vyrusuje a skace do reci, je impulzivny a nesustredeny narusa skolsky poriadok co ma za nasledok znizenu znamku zo spravania a nie je to uz len dvojka... Nasli sme psychiatra, ktory odporuca Stratteru. No zatial este zvazujeme pre a proti davat synovi "lieky na hlavu". Nasiel by sa niekto kto s tymto vyrobkom ma skusenost u svojho dietata s ADHD?

radana

Ked tam nahodim tuto stranku,kde som mala skoly v Poprade,nahodi mi ich tam tieto vsetky.Skus si ich dat na tej stranke vyhladat,zadaj si tam specialne skoly a zakladne skoly,daj mesto-Poprad a vyhladat a ono ti ich tam nacita.Neviem preco ked to dam skopirovat mi to vyhodi cely zoznam..

radana

Vierka,skus sa pozriet sem a skontaktovat sa so skolou,ktora by chlapcekovi vyhovovala a popytat sa ci by boli schopni ho integrowww.radost.sk..

vierka

Prosim o radu. Mam 6rocneho synovca, ma ADHD aj epilepsiu. Zacal chodit na odporucanie odb.psychologicky do skoly,je nadpriemerne inteligentny, ale... uz su tu staznosti od rodicov, co to decko v skole vobec robi, patri do osobitnej skoly nie medzi normalne deti. Proste stres pre jeho rodicov aj pre neho. Neviete poradit specialnu skolu v Poprade, alebo aj normalnu ZS v Poprade, ktora uz pracovala, alebo ma skusenost s detmi s ADHD, pretoze v tejto skole kde chodi asi dlho nezostane. Vystvu ho prec. Diky

radana

Moniebi,kukni na tuto stranku,tu mamina pisala,ze jej dieta tuto stratteru bralo a vtedy bolo v pohode a ked prestalo brat,stav sa mu zase zhorsil.. www.radost.sk

:o(

uz som si nasla odpoved.. nie nie je to seriozna psychlogia..
"Nemali by sme zabúdať, že v tomto období nám prinášajú zakotvenie energií z Výšin nielen indigové deti, ale aj kryštáľové, hviezdne, zlaté a predovšetkým svetelné deti. Každý z týchto druhov má svoje vlastné poslanie, ktoré je iné, ako poslanie indigových detí a minimálne rovnako dôležité.

A tak isto sa nemá zabúdať ani na tých, ktorý je svojim prežitím tu na Zemi a svojim prebudením (aj keď nie sú indigový) sú tak isto mostom, cez ktoré prúdia energie z Výšin na Zem. Každý človek, ktorý sa prebudí do svojho poslania a usiluje sa ku Svetlu, je služobníkom Svetla a súčasne zakotvením určitého druhu a typu energie na Zemi."

:o(

mikee, odkedy sa psychologia zaobera aurami? da sa ta kniha vobec povazovat za serioznu odbornu psychologicku literaturu?