Čo so semenom?-sex

angeles

rada pristupim na vsetky priatelove napady, ale je jedna vec ktoru by som neurobila a to spapat spermie, to naozaj nie riesime to tiez vreckovkou, som rada ze ma moj priatel v tomto toleruje...

dadicka

tak ak jej to nechuti tak to spravit do hygienickej vreckovky a sup do kosa...u nas to tak fungovalo a nikto sa na nikoho neurazal

opijka

asi ťažko adrianos..s priateľom mam sex každý deň..niekedy aj tri krát...takže... a je to horké..neviem možno mam viac rozvinuté horké receptory chuti :-D však si skús všetko spapť:)

....adrianos 1985

Horké ? No neviem skor také bez chuti a akoby trolinku slane ale fakt skoro bez chuti ... MOžno keď priateľ nemal dlhšie sex týždeň a tak možno vtedy to môže byť hustejšie a menej chutne :D ASom tu niekde na fóre videl, že čím redšie tým chutnejšie.. ako dobrá úmera :D

opijka

veľa?? :-D o to ani nejde..skôr..v hrdle je tá chuť dosť horká...:-) ale tak dievčatá..povedzme si..čo by sme neurobili pre to aby sme videli svoje lásky spokojné?? pozrite čo oni pre nás robia..:-) nie je to zase až taká zlá chuť..dá sa to vydržať...síce:_D viem si predstaviť čokoľvek iné..:-) ale pre spokojnosť..:-) čo by nie