Peter123 Milujem inú

melticka

Ahoj,precitala som si tvoju temu len teraz,ale drzim ti palce,je krasne byt zamilovany....viem sa vcitit do tvojej situacie i do situacie tvojej ex,mne moj ex urobil nieco podobne,ale cas vylieci vsetko.....a ako tu vsetci napisali,neodpovedaj na ziadne sms,maily....vsetko zle je na nieco dobre:-)

miška

peter z toho čo píšeš aké výstupy ti robí tvoja bývalá,sa obávam,že ti ešte pekne dlho nedá pokoj.Myslím,že by si mal prestať reagovať na jej SMS a aj maily,lebo keď budeš na to reagovať,ona bude mať pocit,že ťa má ešte v hrsti.Takže keď si príde spakovať ten svoj slávny gauč,povedz jej zbohom,jak slovne,tak písomne a nikdy viac jej na nič neodpovedaj,nestretaj,lebo Vám nedá nikdy pokoj a doplatíš na to.Som rada,že sa to takto skončilo,buďte obaja šťastní.

tinka228

No ono človek v afekte povie aj to, čo si nemyslí.
V každom prípade ti želám veľa šťastia v novom vzťahu. A samozrejme vydarený víkend :-))

peter123

No to sa asi neda v skratke. Ale proste same vycitky, vycitky, vycitky. V niecom mala urcite aj pravdu ale tiez som si vysimol ze asi trpi paranojou. Ked som si ho precital tak som bol trosku v soku. Boli tam dost osobne veci takze to nebudem rozoberat. Obvinila ma z podvadzania. Ze som ju vraj urcite podvadzal cele tie roky. Co je uuuplna blbost. Mal som milion moznosti ale ani raz som jej nezahol. V podstate som sa dozvedel ze ma velmi malo poznala podla toho co si myslela.

peter123

nikola000. No nove mam to ze ideme vypadnut niekam prec z mesta na vikend. Tak sa uz tesim strasne. Byvala mi napisala asi 3 stranovy mail. Tak to som dnes trochu riesil. Bolo to trochu psycho.