Peter123 Milujem inú

peter123

:-D nellka. Ja viem ze to nieje vhodne. ale ja sa pucim od smiechu nad tymi spravami. Ale neberte to v zlom. Ona mi ich pisala v priebehu 6 hodin a ja som si ich precital v priebehu 6 minut. :) Proste najprv lutost, ponizovanie, ospravedlnovanie, potom sprava ze ma uz nechce nikdy vidiet, potom zasa ze to nemyslela vazne. Potom sa ma zas pytala ci som s tou ku**ou. Potom zacala ze nema preco sa mi ospravedlnovat. Potom ze ked sa k nej nevratim tak budem lutovat. Este stale sa mi chodia smsky. :) uz je ich 25. Som zvedavy.Ked mi pridu vsetky asi jej zavolam. Ona je uplne mimo!!!

nellka

Ja som sa trocha odviazala, však si to môžem dovoliť, dúfam.
Na krachu vzťahu majú obyčajne naozaj vinu dvaja a vlastne by ani nemalo zmysel po tom pátrať. V tomto vzťahu musela chýbať komunikácia, keď baba hrala hluchú a slepú, zahovárala problém namiesto riešenia...no neviem, ale nie je mi sympatická, možno je to aj tým jednostranným opisom, to sa nedozviem...

zlazla

mile damy, nejezim sa, usmievam sa ... fakt nemam nic na robote.....a trochu som sa utrhla z retaze, nezvyknem moc pisat...... mozno by bolo lepsie vypadnut von, je krasdny den.

nikola000

ahoj Peter123..prečitala som si všetky príspevky..budem sa opakovať,ale je to pochopiteľné že sa ex tak správa ako sprava.5r.je už pekná doba..chcem sa ťa opýtať,aku dlhú dobu si cítil že to už nieje ok?a jej ako dlho si to daval pociťovať??myslím si,že keby si ju miloval a cítil že je tá pravá..iné by ti po rozume určite nechodili,tešil by si sa domov,bol by si s nou rád atd..len je mi trošku s toho smutno že ste sa vlastne tak dlho trápili..mal si najsť odvahu skor a ukončiť to...a ked si si ju nastahoval k sebe čo si citil???že ju potrebuješ,že sa chceš pri nej zobudzať,že chceš s nou zdielať všetok svoj volny čas..ja tomu trosku aj nerozumiem...co ta od nej odradilo?iba to,že bola hysterická..ved ked niekoho milujem,tak aj s jej chybami..a tie má si myslím každý..

nellka

Peter, ja tomu celkom rozumiem. Niekedy človek potrebuje takto postrčiť. Mala som kamarátku, ale to bolo trocha o inom, jej muž ju psych. týral, ťažko dokázateľná aj verejnosťou viditeľná vec...nakoniec sa zaľúbila do iného a ten jej pomohol tento nezdravý vzťah ukončiť. Bez neho by to nezvládla, lebo s bývalým majú deti.A to my baby sme zase naočkované spoločnosťou, že kvôli deťom si máme odopierať akékoľvek právo na vlastné šťastie, však sme na to mali myslieť skôr, že?:(
Nie každý je typ výbojný, rozhodný, s perfektnou predstavou a fungujcom vzťahu...Som rada, že si to takto vyriešil. A čo chce v tých sms?

zlazla

nelka, ak som rozumela ja skatulkujem ludi ??
naopak som mala pocit , ze su tu 2 skatulky... on a ona....
prejdi si prispevky.
Chcela som poukazat nato, ze nie je jeden dobry a druhy zly.
Ze niekde sa to prelina, ze kazdy ma svoj podiel natom, ze to takto dopadlo. Nepisem, kto ma vacsi, kto mensi.

suedenim

juuj zlaza,nejez sa hned,brrr..zmysel pre humor treba mat a brat veci s nadhladom:))sak kazdeho niekto okaslal,nebudme hned negativni,potom sa zle spi;))A nepcham sa mu do zadku,ja s nim uprimne tesim,lebo viem aky balvanisko mu spadol zo srdca..bez obeti to nejde. Ak by s nou ostal, boli by traja nestastni ludia..teraz je len jeden. To sa spravi:)

zlazla

Najhorsie mas za sebou, asi ti pomohol aj tento chat.
Hor sa do noveho vztahu.
s pozdravom zlazla.... a mozno ani nie tak zla

nellka

To slovo"hajzlík" malo vystihovať dojem z tvojho opisu petra. Ale ok, však mu tu nemusíme všetci gratulovať, len mám niekedy pocit, že sme taký zaškatulkovaný národ- povedz mi, aký máš problém a ja ťa do nejakej tej krabičky strčím...Neviem, či si rozumieme, ako príklad- Peter žil s priateľkou 5rokov, teraz má novú lásku= blázon, ktorý sa ženie do nového čerstvého vzťahu nabitého zamilovanosťou, lebo "stará" priateľka už stratila pre neho čaro.A bodka, koniec, inak to predsa ani byť nemôže. Tak toto zase štve mňa, ani nie štve, skôr ma to mrzí.