Peter123 Milujem inú

nashira

Tiez si myslim,ze uz nema zmysel sprtkat sa v tom a je to pochopitelne ,ze Peter nam uz nepodava hlasenia......je to normalne netreba za tym hladat nic a domyslat si somariny.

kimka

No vypada to tak, ze peter je uz pod papucou a ta jeho nova polovicka mu zrejme zakazala pokracovat v pisani na tejto teme. Inak ani ja nesympatizujem s touto temou, lebo ked sa vzijem do jeho partnerky (byvalej) a predstavim si, ze by som mala prezit to co ona, tak mi neni vsetko jedno, ako to tu cele opisal, hlavne ju. Ved si to skuste predstavit, ze by vam vas partner urobil zrazu to iste, tiez by ste to nezobrali v pohode a nepovedali by ste mu : Jasne rozidme sa, ja si len zbalim veci a hned odidem...

sedmikraska

marty-tigra a ako by si sa citil, keby ti dajme tomu zajtra povie, ze uz prisiel ten den a odchadza od teba, ze si nasla ineho. Si na to pripraveny alebo sa tak nejak stale klames?

márty-tigra

No jen tak bokem, je to k tématu, ale nevím zda si z toho bude moci něco Peter vzít, jsem s přítulkou šestej rok, po zhruba dvou letech jsme se shodli na tom, že je nám spolu fajn super, ale, že děti nee, a ženit se vůbec, to je moje rozumná rada(já 24 ona 23, s tím že jsme spolu od mejch 18) noo a proč to píšu, protože jak Peter někde napsal, že jim to dýl neklapalo, tak nám to sice dejme tomu klape, jen s tím ropzdílem, že víme oba že spolu moc dlouho už bejt asi nechceme, nebo nechceme, to je zavádějící, prostě jsem mladej a koukám jinam, ale nee že bych vyloženě sháněl a vyměnil ale až jednou přijde náhoda tak se to třeba změní, ale do tý doby jsem poslušnej a hodnej a vím, ¨doufám, že ona taky, ale je to jen o důvěře, ta pokud není stoprocentní tak vztah jde do kytek...

lilianna

jednoznacne sa nechal uniest emociami... ale podla mna to mohol trochu brzdit. Myslim si, ze ked s niekym zil 5 rokov, ta dotycna by si zasluzila aspon minimalnu uctu, nech uz robi cokolvek. Nie kazda po takomto oznameni ukoncenia vztahu stiahne chvost a vycuva. A ten stres, co zazila riesi mozno nejakymi scenami, aj ked vie, ze je to nezvratne. Bolo to 5 rokov, nie 5 mesiacov.....

siskaa

peter, si obycajny chudak, pretriasas tu v zdravotnom fore svoje sukromie, zamysli sa nad sebou, a ostatni...ze mu to vobec zeriete, to jeho akoze nezne vyjadrovanie, v skoutocnosti je to urcite nejaky uchylak, co sa takto na nete odbavuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!