MARTIN_242 kuk sem:-)

Príspevok v téme: MARTIN_242 kuk sem:-)
kacicka

ahoj, citam, ze dost vela radis na fore ohladom chudnutia a zdraveho zivotneho stylu. Velmi chcem schudnut, 5 dni sa snazim nejest sladke a ani ve,mi nezdrave jedla, chodim kazdy den na korcule na hodku a plavat na hodku. Ale potreovala by som niekoho, kto by mi poradil, ako sa stravovat, a podobne- mat niekoho "nad sebou", takeho pomocnika. Neujal by si sa ma???

Sashique

Ahoj Martin:)
obmedzila som vsetko co si kazal, zacala papat vela ovocia a zeleniny, takisto pit aspon 1,5 litra vody denne.
sportujem pomenej,lebo skola volaa
aby som dodrziavala zdravi jedalnicek, som si dokonca dala prepichnut jazyk:D:D
ale nie,ten som chcela bez ohladu na chudnutia..cize kazdy den 2 detske vyzivy, 2 jogurty a jedna sojova tycinka..a vaha ide pomalicky dole..
k tomu nejake broskyne,jahody,banany, obcas nejake to leco- ak sa mi da prehltnut..
avsak aj tak ostava celulitida!!!
uz som zufala..ako dlho to este potrva? idu narad plavky a kupanie sa..

Martin_242

creassy: Orechy môžeš papať, aj keď obsahujú veľa tuku, je to ten zdravý a prospešný tuk, telo ho vie využiť na energiu narozdiel od rafinovaných rastlinných.
Chlebík nemusí byť nutne celozrnný, ale rozhodne nie z bielej múky.

creassy

a tie oriesky sa teda mozu papat? ja som myslela ze su moc kaloricke, preto sa im vyhybam. A chlebik je vhodny asi iba celozrnny, ze?

Martin_242

creassy: Akýkoľvek šport Ťa baví, skús ich striedať, aby si telo nezvyklo na rovnakú záťaž.
A to stravovanie si premysli, často, málo a pravidelne.

creassy

Martin, no mas pravdu, moc toho nejem. prave kvoli tomu, ze mam pocit, ze vsetko sa mi lepi na zadok a brucho. :-) po precitani celej tejto temy viem, ze to nie je spravne. takze si to budem musiet premysliet s tym jedlom, co budem kedy jest a najtazsie bude to dodrzat. a ake sporty to este odporucas? ;-)

Martin_242

hladovka & barbinka: Môžem vás ešte raz poprosiť, aby ste si postrehy ohľaodm 90-dňovej diéty riešili v príslušnej sekcii a nie tu?

Ďakujem!

hladovka

no neviem rano o siestej jablko o desiatej dalsie o jednej trochu ceresni ked som sla o piatej z prace tak tretie jablko po ceste a teraz som naraz zjedla tie hrusky:((( neboli velke ale...:((