13 dnova mliecna dieta

potvorqa

mici: kukni na forom s rovnakym nazvom tu na zdravi, je tam aj rozpis, alebo si ju daj do googlu a urcite najdes :))

potvorqa

ja si myslim, ze v podstate ide o to, aby sme nejedli sacharidy a jedli pavidelne, takze zmeny v poradi dufam neurobia zle.

miska

Cauko, myslim si, že si to kludne môžeš prehodiť.Hoci niekde sa piše, že nie, ja si tiež nejaké veci prehodim, aj kvôli zamestnaniu, alebo ked niekam idem, takže z prehodenia si hlavu nerobim. A osobne si myslím, že tie vajka, budú lepšie skôr. Držme sa Miska.

potvorqa

ahoj miska: no vaha ma tiez rano prijemne prekvapila...az nad ocakavania, aj ked nepredpokladam, ze to takto tychlo pojde stale. Mam ale trosku problem s tymi vecernymi vajickami, myslis, ze bude vadit ak si ich prehodim so zeleninou, ktora ma byt na olovrant? Mne vecera vychadza az na osmu a takto neskoro jest vajicka mi nepride ako moc dobry napad.

miska

cau potvorka, aj ja uz taham druhy den a zhresila som len polysterénovým chlebíkom. Ale celkom sa da. Ale vysledok na vahe je viditelny. Vcera som nemohla cvicit, ale dnes sa chystam, takze vysledok bude urcite lepsi. Drz sa, je to celkom fajn, ked sa tatko môzeme podporovat. Cauko, Miska.

potvorqa

taham druhy den a okrem toho, ze som rano nebola na WC nemam ziadne problemy. Bla som sa unavy, ale ked sa vladzem ucit na skusku a este si aj vecer hodinku pocvicit ...celkom pohoda, aj ked vecer som zhresila s mrkvou :P

potvorqa

tamarka: ale to si presne opisala ako som chcela schudnut predtym... :)) Je to strasne pomale, co ma deptalo a potom som to rychlo vzdavala a prejedala sa... Tadial cetsa pre mna nevedie, potrebujem rychlo zhodit, vidiet nejaky vysledok a potom prejst aj na tebou opisovany system.Je sice zdravy, ale ako som uz spomenula - pomaly. Vsak uvidime ako dopadnem...