13 dnova mliecna dieta

kajaka

nazdar baby tak ja mám za sebou druhy deň a zatiaľ celkom v pohode.Vážiť sa nevážim aby ma to neodradilo.Ozaj osobne poznám dve ktoré zhodili 7kg.Tak si držme palce. . .

nikuška1

ahojte kočky... ja som ju už síce začínala minule, ale mi do toho niečo vošlo, tak som to nemohla dodržiavať, takže oddnes začínam od znova... dúfam, že vydržím... :D

lillinka13

baby..nic proti, ale takto schudnete zo svalov, zhorsi sa vam zdravotny stav a aj tak znovu priberiete..mozno nie hned, ale do roka urcite. Co keby ste radsej skusili zdravu stravu a cvicenie pri ktorom by ste sa zabavili?? Mohli by ste si dovolit aj "zhresit" a neobvinovat sa koli tomu...Mne osobne dlho trvalo kym som pochopila, ze toto je ta najlepsia cesta..Ved predpisany jedalnicek je strasny...este k tomu ked je zamerany jednostranne napr. len na bielkoviny..1.) obmedzuje vas to 2.) nemozte sa takto stravovat do konca zivota..3.) ak chcete byt zdrave a krasne, mat zdrave vlasy a nechty ktore sa nelamu, potrebujete zdravu stravu a pohyb. Nemusi to byt nic tazke..pre zaciatok stacia aj kazdodenne cviky pri telke alebo prechadzka. Uvidite ako to na vas bude krasne vidno, ked takymto sposobom schudnete 2 kila. Bude to mozno trvat nieco vyse tyzdna(pri mliecnej diete to trva asi 1 den), ale bude to navas fakt vidno!! Tymto sposobom vas prosim, nedrzte tieto hlupe diety, lebo sa znicite..

simusko222

ahojte baby,
ja som nas tvrtom dni, do vcera som mala uz kilo aj pol dole, ale vcera som zhresila vecer a dneska rano vaha bola taka ako vcera rano.. tak idem dalej a dufam, ze uz s pevnejsou volou.. vy ako?

nikina

Cvicila som len raz lebo teraz mam same poobedne a nestiham,alebo povedane som leniva ale od zajtra uz xcem poctivo aspon trosku cvicit.Jojo sa nebojim lebo za tych 5 dni sa mi scvrkol trosku zaludok.Vsak touto dietou sa moze schudnut az 8kg takze 2.5kg si myslim ze je zatial v poho.