13 dnova mliecna dieta

8ala8

ahojte mam 21 rokov a túto diétu som neraz skúšala. a vydržala som dokonca aj bez prehreškov celých 13 dní. a výsledok?:
PO PRVÉ: ano schudnete je pravda ja som schudla 5 - 6 kg zakaždým ale čo potom? tak ako človek rýchlo schudne tak rýchlo naberie spať. aj ja som to nabrala zakaždým a to som sa neprejedala nič. neni dobré pre organizmus tak strašne rýchlo schudnúť.
PO DRUHĚ: pozrite si čo za tých 14 dní mate zjest : 2 dc mlieka? dve paradajky? jedno jablko? prepačte ale zo zeleniny neprieriete a dieta kde je napisany počet zeleniny alebo ovocia neni diéta ale hladovka. za tých 13 dní jete miniatúrne množstvo jedla. kebyže to jedlo vymeníte za iné tak či tak to schudnete mam to overene skúšala som to s tím že som všetko zamenila za iné, približne v tom množstve a schudla som tiež. a vaš organizmus si navykne na také maličké množstva a tak ho naučíte že zjete zo 4 jablka alebo obyčajný jeden suchár a priberiete. aj keď normalne to neni vela ale vaš organizmus to už vníma ako moc.

A.nett

ahojte. mozte mi niekto poslat meilom o co ide??? rada by som trosku zhodila ved ide leto nie? treba:-)vopred dakujem

TEMI

Cokoladu vyhod do kosa..........ak nepomoze tak ju este polej saponatom........krute ale funguje......ja som na 7 dni a uz som si zvykla......prve 2-3 dni su tazke potom je to fajn.......drzim palce

patkooooooo

Boze moj ja to je len prvy den :D pred sebou mam cokoladu a snazim sa vydrzat... strasne som hladny cize musim stale nieco robit aby som nato nemyslel ... po pritom este aj cvicim a no pravdu povediac ak to vydrzim tych 13 dni tak som dobry :D

kajaka

ahojte baby,dnes som skončila 7 deň a možem vám povedať že mi to zatiaľ ide uplne jednoducho,len ta salámka mi nešla dole krkom.Necitim sa unavená ani slabá a hlavne sa nevážim. . . ale čosi kdesi už vidno,jupííííííí

miskamiska

ahojte baby, tak ja som prave na tretom dni, akurat som sojedla dietnu salamku-mnam mnam :-/ :-D aa schudla som uz 2 kila, myslim ze to je super, teda vazne sa tesim:-)) jedine co mi vadi ze som unavena, nemate nejake tipy na nieco energeticke bez kalorii? nieco co by som mohla kombinovat s touto dietou:-) dikes:-) aa drzim vam seeckym palce:-)

miskamiska

ahojte baby, tak ja som prave na tretom dni, akurat som sojedla dietnu salamku-mnam mnam :-/ :-D aa schudla som uz 2 kila, myslim ze to je super, teda vazne sa tesim:-)) jedine co mi vadi ze som unavena, nemate nejake tipy na nieco energeticke bez kalorii? nieco co by som mohla kombinovat s touto dietou:-) dikes:-) aa drzim vam seeckym palce:-)

dancaBB

lilnka to je 13 dnova dieta..nie na cely zivot preboha...!a zas zacnem rypat ale nikto sa tu nepytal ci je zdrava a podobne takze sa nevyjadruj odveci...ked ju niekto chce drzat nech drzi a nikoho do toho nic neni!