Je hypnoza alebo kineziologia ucinna?

usiko

obnovujem tuto temu....mam prisernu fobiu z krvi, pokial je mimo svojho obehu, ked sa o nej rozprava, tiez z narusenia pevnej schranky tela: rezy, poranenia......pomohlo by to?

mariaj

Sedmikraska,ja som kineziologiu vyskusala.Vedela som si predstavovat katastroficke scenare a nakoniec sa nic nestalo.Mne sa zda,ze to pomohlo.odvtedy,co som tam bola,to nemam .Neviem,ci by o nieco ine vymazalo z mojej hlavy,lebo som depresivny clovek,a aj depresia ma svoj vyvoj.Je to asi 3 roky,co som tam bola.Ale treba to vraj zopakovat,lebo sa to aj vrati.Samozrejme,az ked to pride.Bola som na 2 sedenia. stalo 500 sk 1 sedenie a potom som mala prist o tristvrte roka este na 1 sedenie,co som neurobila.Inak tato metoda je uznaana aj psychiatrami.

kontakt

PhDr. Vanda Adamkovičová psychologička, kineziologička, s ktorou sa môžete skontaktovať na tel. čísle 0903 396 099, resp. vo večerných hodinách na tel. čísle 0849/553 13 53

skorica

No tych skusenostui tam moc nie je. Ja by som na ne bola tiez zvedava lebo za dva tyzdne mam ist na hypnozu. Mam prisernu arachnofobiu a pred ssviatkami sa ideme stahovat do noveho domu. Tam je teda pavukov a este ake kusy. Skusala som uz aj ine metody u dvoch psychoterapeutiek ale nic sa nezlepsilo alebo len mierne a na kratky cas. Ak mate niekto nejaku skusenost s takymto problemom, napiste prosim

natalia666

Prosíííím, prispejte niekto konečne nejakými kontaktami v okolí Košíc na odblokovanie a takisto aj svojimi poznatkami, alebo skúsenosťami. Dakovaaam