Je hypnoza alebo kineziologia ucinna?

sedmikraska

mikke dakujem za odpoved. Ja mam problem, ze som v zahranici a anglictina mi stale nejde najlepsie, to ale preto, lebo ako nahle je pri mne moj priatel, tak sa zaseknem a nevidam ani hlasok :( hrozne ma to nici, pretoze my pracujeme spolu a casto musime vela veci riesit s manazermi a ja proste len ako tela prikyvujem :( pritom, ked som pri nich sama tak v pohode. Strasne moc ma to trapi, myslis, ze by mi kineziologia pomohla?

mikee

Pre sedmikrasku;Myslim ze urcite Panicka Porucha,Depresie,a celkovo som sa citil velmi neprijemne bolo to ocividne hlavne v praci.Navstivil som psychologa ten ma odpo rucil dalej teda k psychiatrovi a tak som si povedal ze radsej vyskusam alternativu. Mal som stastie ze som natrafil na fantasticku pani ktora mi velmi pomohla.Ale musim povedat ze musel som aj ja zmenit niektore veci v mojom zivote.

taja

Ahojte:) Ja mam s kineziologiou len pozitivne skusenosti. Mam socialnu fobiu a vdaka nej som sa zbavila priserneho napatia a uzkosti. Samozrejme zalezi aj od terapeuta:) Ale mne to pomohlo,aj ked som zo zaciatku neverila, ze je to mozne:)

mikee

O hypnoze hovorit nemozem lebo som ju nevyskusal,ale o kineziologii ano.Asi pred rokom som mal psychicke problemy a vyskusal som to na sebe a dodnes som s toho prekvapeny ale urcite zalezi na dobrom vybere co vobec nie je lahke.Odporucam treba vyskusat.Kazdy sme iny.

mamca

Pokiaľ viem,kvalitná kineziológia a hypnóza nemá za úlohu potlačenie negatívnych emócií,ale pripomenutie príčin a hlavne následné spracovanie vyvolaných pocitov.V konečnom dôsledku je klient schopný primerane zvládať podobné situácie,ku ktorým v živote dochádza. Za veľmi dôležité považujem výber dobrého terapeuta,schopného pomôcť kvalitne zvládnuť prežívanie vyvolaných príčin. Vymazanie podnetu by znamenalo,že klient nezíska schopnosť spracovania,ale v podobných situáciách reaguje neprimerane a nevie,prečo,to by mohlo spôsobiť vnútorný chaos.