Anorexia ja sviňa!!!!!!!!

Príspevok v téme: Anorexia ja sviňa!!!!!!!!
arwen131

Anorexia ja sviňa, napadne každého slabšieho a ide...proste jej je úplne fuk či máte 14, 10, 20, 30, 50..........ked začne tak aj skončí svoju prácičku, budete mať aj 40kg a stále vám bude ana hovoriť - si tučná jak sviňa, schudni ty bezcenný červ!!!!!! A je to vo vás, tá osobnosť sprostá, tá jedna časť, a bude vás terorizovať a nikdy aj ked priberiete tak vás neprestane terorizovať tak sa jej prosím vás vyhýbajte a majte sa radi, lebo anorexia ja sebapoškodzovanie!!!!!§

zazie2112

nellyna a vies ze toto si hovorim, ked mam fazu, ze sa uplne neznasam?nebyva to nastastie casto, ale presne takto sa vtedy na seba pozeram....to su najhorsie chvile mojho zivota

nellyna

bez urazky, ale vsetky ste totalne chore, dajte sa liecit, ste trapne vsetko zhadzovat na anorexiu, zato ze ste zakomplexovane kvoli 3 kilam navyse...
ste slabe osobnosti, v tom to je!!! nemate ziadne sebavedomie a davate sa prilis ovplyvnovat mediami a terajsim kultom "krasy"...
tak sa spamatajte, neviem ci vam ide len o to, ze chcete byt "in" zato, ze anorexia teraz fičí a je v mode...
ale kazdopadne je to trapne... potom vas aj tak beru ludia, ako obycajne chudery...
bez urazky... moj nazor...

----

jasne, ze vyhovarat sa vo vsetkom na tu anorexiu je nezmysel ... je to sposob alibizmu a "ospravedlnovania si" roznych veci.. povedala by som, ze je to znakom, ked sa tomu clovek poddava a nebojuje, to suhlasim ... ja len ze ty si pisala "problem je vzdy v hlave" ... no presne o to ide, ze sa ti to tam nejako prepne a uz nevnimas realne... a tazko sa to potom prepina spat.. ale vzdy je cesta a treba ju hladat a ist po nej a nie sa vyhovarat na "tu svinu" ...no a ked tu citam prispevky typu "moja kamaratka ANA" ... tak to uz je fakt len do placu...

lizanka

----:jasne, ale v zahajeni diskusie boli anorexii pripisovane ludske vlastnosti a tym padom to u mna vyvolalo dojem alibizmu

lenik

v podstate mate obidve pravdu
blba je aj ta anorexia ale blbe sme aj my ze sme sa nechali nou zmanipulovat takze je to fifty fifty:)

lizanka

ake je lahke vsetko hadzat na "prekliatu anorexiu"...podobne ako davat vinu za vojny peniazom-problem je vzdy v hlave, nie prostriedku.

gurana

Dr. jajboli...ty mas sedliacky rozum, preto to tak jednoducho vnimas, skoda ibaze problematika je omnoho vaznejsia a priciny omnoho hlbsie. Taki ako ty to v zivote nepochopia, preto by sa nemali zaoberat touto problematikou. Ak si myslis ze anorexia vznika preto ze sa dievca chce pacit, si na omyle..

sasa:)

Ved prave to, chcu sa mat radsej a pacit sa sami sebe ale nakoniec asi sa viac a viac neznasaju. Chudnutie je dobre kym tym nie je clovek posadnuty, to je tazke ustrazit, lebo ked ti to ide tak ti pripada ze sa neobmedzujes a ked to zrazu nejde tak si pripadas neschopnaaa

Dr jajboli

Ľudia, vy ste fakt chorí! Komu sa chcete takto páčiť? Sami sebe? Chlapci majú radi baby, na ktorých je čo "chytiť" a nie sa zapichnúť do rebra!!! Zničíte si život! S kým to vlastne pretekáte? A zrkadlu povedz: Fuj, ty si úbohá, pozri sa na seba, ako vypadáš, veď si ako živá mŕtvola!
Okrem iného, čo vám na toto hovoria rodičia, podporujú vás v tom? Alebo na vás nemajú čas?!
Takto sa dostanete na psychiatriu a to vám vôbec nechýba! Alebo azda ano?