Anorexia ja sviňa!!!!!!!!

Príspevok v téme: Anorexia ja sviňa!!!!!!!!
arwen131

Anorexia ja sviňa, napadne každého slabšieho a ide...proste jej je úplne fuk či máte 14, 10, 20, 30, 50..........ked začne tak aj skončí svoju prácičku, budete mať aj 40kg a stále vám bude ana hovoriť - si tučná jak sviňa, schudni ty bezcenný červ!!!!!! A je to vo vás, tá osobnosť sprostá, tá jedna časť, a bude vás terorizovať a nikdy aj ked priberiete tak vás neprestane terorizovať tak sa jej prosím vás vyhýbajte a majte sa radi, lebo anorexia ja sebapoškodzovanie!!!!!§

tfuj

už sa stalo...na psychiatrii som už bola ked som vážila 35kg vtedy som bola ozaj chudá...donútili ma tam pribrať 10kg ale mne sa to nepáči -chcem byť zasa chudá,preto znova chudnem

arwen131

Preboha!!!!!!! 40 kg????????? Okamžite priber zlatko!!!!!! Ja nemám 40kg, ja len píšem o následkoch. Mám 52 a som v pohode!!!!!!! Bojuj, prosím, lebo skončíš na psychiatrii alebo o mesiac v truhle na svojom vlastnom pohrebe!!!!!! Aj ja som mala 40kg, ale dostala som sa s toho tak aj tyy bojuj, prosím, bude ti potom lepšie, nenič si život!!!!!!!!

tfuj

to je presne mvoj pripad ...važim 41kg a myslim ze som totalne tlstaaa nenavidiiim svoje telo.hoci som od minuleho mesiaca schudla 5kg...nestaci to este najmenej dalsich 5 dolu!