Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie
maja80

V poslednej dobe mam stale tlak na chrbtici od lopatiek smerom k hlave. A od rana az do vecera mam pocit na zvracanie. Vracat nezvraciam. Uz som z toho na nervy. Bola som aj u lekara, dal mi torecan-cipky, degan a almiral v injekciach. Bola som strasne vynervovana a cela som sa triasla tak mi dal neurol. Mam maminu po uraze...ma zlomenu nohu v krcku a tak som sa musela o nu starat. neviem ci to vsetko so sebou suvisi, ale stracam aj chut nieco robit...zacinam sa opustat...pomoc

inka

maja,mne sa toto stalo v janueari,moja mam dostala infarkt a ja somchodila k nej uplne v pohode a potom mi začalo byvať zle,tak ako opisuješ,najprv som mala bolesť pri lopatke,potom mi to išlo do lavej ruky a do hlavy,potom mi už byvalo na odpadnutie tak som išla k doktorovi a povedal mi že som totalne vystresovana a mam si ihned oddychnuť,nevedela som si predstaviť ako ale ked mi už začalo byvať zle tak som musela vyhladať psychiatričku.nechcem ťa lakať mojim pribehom ale ten tvoj mi ho velmi pripomina,tak sa snaž pribrzdiť a via odpočivať myslim hlavne psychicky,mne dali tiež take lieky pri neuroly som sa trochu upokojilaale bolo to len dočasne.tak nezabudaj hlavne na seba!

silvias

Maja 80 vieš podľa mňa by si mala ísť na neurológiu a na ortopediu!
Ten neurol je dobrý aspoň sa trochu ukludníš.

silvias

Maja80 a koľko máš rokov????????
Tie číky Torecan dali aj mne na točenie hlavy a na závraty,ale nie každému to pomôže!!!!!!